Erotické povídky
Vloženo: 30. 10. 2013
- BDSM (8418)
- Exhibicionisté (8252)
- Orál (9251)
- Submisivní (7097)
- Teen (8480)
Neutišitelná touha
Promnula krvavě rudé rty, na kterých stále cítila sladkou chuť lízátka, jež svírala mezi prsty. Její smaragdové oči utkvěly na mladíkovi, jehož soustředěný pohled na stránky knihy vypovídal, že nemá ponětí o jejím zájmu. Tato část knihovny byla takřka liduprázdná. Občas, sem tam prošel zbloudilý návštěvník, který stejně jako oni dva hledal informace z oboru advokacie. I když by se měla plně soustředit na obsah svazku a pracovat na své diplomové práci, její mysl byla vzdálená od čehokoli racionálního. Snoubila se s touhou, jež rozpalovala každý centimetr porcelánové pokožky. Z úst jí vyšel tichý sten. Mladík se pohnul a vzhlédnul. Na okamžik se jejich pohledy střetnuly. Tmavě hnědé oči tak skvěle doplňovaly ostré rysy jeho tváře. Byl to opravdu pohledný muž. Nikdy nebyla jedna z těch, které jdou do kolen, jen když se na ni někdo tak uhrančivý podívá. Nemohla pochopit, co to s ní je. I přesto, že o ni neprojevil žádný zájem, cítila žár svého klína. Zmateně uhnula pohledem zpět do poznámek a reflexivně si vložila do úst jahodové lízátko.
Nebyla si jistá, kolik času uběhlo od okamžiku, kdy s rozpaky odvrátila zrak od toho muže. Oči jí divoce kmitaly po textu skript, ale do mozku se již žádná informace nedostala. Musela myslet jen na něj. Na tmavé rozježené vlasy, které jeho ostrým rysům dávaly uličnický vzhled. Na drsné strniště obklopující plné rty. Jak asi líbá? Při té představě se svévolně zachvěla. Ponořená do hloubi své fantazie si ani neuvědomovala, že po celou dobu na ni zírá. Zamyšleně se opřela loktem o pracovní desku a prsty zajela do rudých vlnitých vlasů. V ústech vnímala hladký povrch lízátka a v ten okamžik se její představivost až realisticky zhmotnila. Se sladkostí si začala pohrávat. Špičkou jazyka obkroužila po celém obvodu a poté jej vložila do úst. Z těch nově nabytých pocitů se zachvěla. V klínu jí citelně zatepalo a tak automaticky přehodila nohu přes nohu, přičemž se její krátká džínová sukně vyhrnula a odhalila tak záhyb oblého zadečku.
Nikdy nepatřil mezi pilné studenty. Vlastně ani ty průměrné, ale nůž na krku v podobě rizika vyloučení byl přesvědčivou motivací se alespoň pokusit o lepší průměr. Knihovna se mu zdála jako vhodné místo. Místo, kde se bude moc plně soustředit na studium, bez rušivých elementů. I z tohoto důvodu vyhledal odlehlou část, kam studenti zavítají jen zřídka. Záměr byl jasný. Dokonce i realizace se zdařila. Bohužel výsledek již neodpovídal představám. Mohla za to ona. Ta rudovláska se vzezřením prostopášné lolitky. Nemohl uvěřit tomu, jak moc ho vzrušovala. I na dálku zřetelně viděl jemné křivky porcelánové pokožky. Vsadil by se, že má na nose drobné pihy. Pohledem sjel pod desku stolu. Měla štíhlé, dlouhé nohy, které končily někde pod tou kratičkou sukní. V tento okamžik byl rád, že sedí tak daleko. V rozkroku se mu ozval chtíč. Chtěl ji. Byl tím obrazem až hypnotizovaný. A to lízátko. Bože. Přál si, aby si tak hrála s ním. Zachvěl se. Věděl, že pokud té touze neuleví, exploduje.
„Máš tu volno?“ Trhla sebou. Jestli někdy cítila rozpaky, nebylo to nic v porovnání s tímto okamžikem. Opravdu ji oslovil. I jeho hlas byl sexy. Temně zastřený. Zmohla se jen na letmý úsměv. „ Jasně.“ Vydrkotala. Měla pocit, že tlukot jejího srdce rezonuje po celé místnosti. Na židli se posadil obkročmo, s lokty založenými na opěrce. Pozoroval ji jak šelma svou kořist. Tak se i cítil. Proti jeho rozložitým ramenům se zdála maličká. „ Potřebuješ něco?“ Nekonečné ticho přerušil až její zvonivý hlas. Usmál se. Vše na ní bylo neodolatelně přitažlivé. Od rudých kadeří, na kterých zapadající slunce nechávalo zlatavé odlesky, po pronikavé smaragdové oči, plné rudé rty a ženské křivky ukryté pod upnutým outfitem. „Tak tuhle otázku jsem nečekal. Asi jsem měl, ale vůbec jsem si to nepromyslel.“ Ostré rysy zjemnil přátelský úsměv. Vstal a i se svou židlí se přesunul do její těsné blízkosti. Napětí mezi nimi bylo takřka hmatatelné. Hleděli si beze slov do očí. Jakákoli společenská konverzace byla v tuto chvíli bezpředmětná.
Jeho tmavé pronikavé oči ji přímo učarovaly. Nechápala co se s ní děje. Nikdy by nepřemýšlela nad tím začít si s cizím mužem. V tomto směru byla poněkud úzkoprsá. Nyní však s touto myšlenkou koketovala. Hořelo jí celé tělo. Píchnutí v podbřišku jen upozornilo na fakt, že se její kalhotky topí pod přívalem vzrušení. Věděla, že to chce. Byla rozhodnuta odprostit se od všech svazujících zásad a poddat se tomu, co se jí zde nabízí a co potřebuje. Přerývaně vydechla. V koutku duše doufala, že to vypozoroval a že ví, co chce.
Byl si takřka jistý tím, že ho také chce. Koukalo jí to z očí. Čistý chtíč, nečistý sex. Prsty zajel do rudých kadeří. Přivřela oči. I letmý dotyk jeho silných paží byl jejím zatím nejerotičtějším zážitkem. Zastavil se až u temena a jemným tlakem si ji k sobě přitáhnul. Takřka se dotýkali. Dělilo je jen pár milimetrů. Nevydržela ten dusivý tlak na hrudníku a prudce ho políbila. Jejich rty se do sebe ponořily jako by byly pro sebe stvořené. Jazykem se vloudil do jejích úst. Obkroužil je a zastavil se až ve vzájemném splynutí. Žhavé polibky jen podpořily jejich touhu. Touhu jednoho po druhém. Volnou rukou se vklínil mezi její stehna. Instinktivně je semkla a odtáhla se. „Uvolni se.“ Zašeptal skoro neslyšně a opět si ji k sobě přitáhnul. „Neudělám nic, co by si nechtěla.“ Bylo až absurdní, jak jí vzrušovalo, když se prsty vloudil pod tenkou krajku spodních kalhotek a přejel po odhaleném klínu. Vědomí, že je tu může někdo načapat, jen podporovalo atmosféru. Do široka roztáhla nohy. Palcem přejel po vrcholku klitorisu. Už teď byla krásně vlhká. Dvěma prsty zakroužil u vstupu. Napjala se v očekávání.
Chystal se jí to udělat tady a teď. Vždy byl tak trošku exhibicionista. A tahle rozkošná lolitka v něm evokovala všechny chtíče a představy najednou. Na konečcích svých prstů cítil vlhko jejího klína. Měl neodolatelnou chuť ji ochutnat. Vstoupil do ní ukazováčkem. Vzájemně vydechli. Tušil, že to bude neuvěřitelné, ale skutečnost předčila jeho fantazii. Byla úzká. Cítil každý stah poševního svalstva. Přidal další prst. To už se mu zachvěla pod rukama. Se zájmem pozoroval výraz její tváře. Rozkoš se šířila od intimních partií až k nervovým zakončením. Tiché vzdechy se nesly místností a rezonovaly o mramorové zdi. Přidal na intenzitě. Přímo se v ní topil. Na okamžik zpomalil a vytáhl své prsty. Ta touha po ní se nedala snést a tak ji ochutnal. Vložil si prsty, které doposud dráždily její kundičku, do úst. „Jsi dokonalá.“ Rozšířily se mu zorničky. Opravdu byla dokonalá. Ta sladko slaná chuť ho přiváděla k šílenství. Chtěl víc. Musel mít víc.
Byla jak smyslů zbavená. Ovládal ji jen ten neuvěřitelný pocit. Záchvěvy svého těla pociťovala ve stupňujících se vlnách. Přestala se kontrolovat a své vzdechy vnímala jen jako vzdálené zvukové vjemy. V tento okamžik jí bylo jedno, jestli je někdo přistihne. Soustředila se jen na to, jak ji dělal. Šlo mu to dobře, opravdu dobře. Najednou přestal. Zklamaně otevřela oči. Ten prostopášný úsměv na jeho rtech mluvil sám za sebe. Sesunul se ze židle a poklekl u jejího klína. Hleděl přímo na její růžovou štěrbinku naběhlou vzrušením. Podebral ji pod zadečkem a stáhnul do odpovídající polohy. Jeho rty se hladově přimkly na její stehno a stoupaly výš až k ohanbí. Jazykem obkroužil špičku klitorisu a vyčkal na odpovídající reakci nabízející se pánve. Dlouze ji olíznul a vychutnával si záškuby, kterými její tělo dokazovalo, jak se jí to líbí. Rozkmital jazyk a tlakem dráždil klitoris. Její vzdechy byly čím dál hlasitější a v okamžiku, kdy se blížila k vyvrcholení a on celý prožitek vygradoval hbitými prsty, které dráždivě pronikaly do slastí vlhké kundičky, nekontrolovatelně vykřikla.
Stále byla omámená doznívajícím orgasmem, který se jejím tělem proháněl jako příboj. Začala si však uvědomovat, že je jen otázkou času, než se někdo v této části knihovny objeví. Výkřik, který doprovázel ten úžasný orgasmus, musel vzbudit zvědavost přinejmenším u knihovnic. Pohlédla mezi své roztažená stehna, odkud se na ni blaženě usmíval. Oči mu žhnuly. Rozpačitě se usmála a pomalu se vysoukala na židli. „Pojď.“ Bez dalšího vysvětlení ho chytla za zápěstí a rychlým krokem zamířila ke dveřím vedoucím ke spleti chodeb. Šla jistě, sebevědomě. Věděla, že ho má těsně za svými zády, že ji sleduje. Dorazili až k velkým křídlovým dveřím, o které se opřela zády. Vzhlížela k němu roztouženým pohledem. „ Tady to bude lepší.“ Rozvlnila smyslné rty a prudce rozrazila dveře za nimiž se skrývala audio-vizuální místnost. Odhlučněná učebna sloužící k promítání či hudebním zkouškám byla dokonalým útočištěm. Jakmile se za nimi dveře dovřely, přistoupila k němu a zatlačila ho na protější zeď. Opravdu proti němu byla maličká, ale moc dobře věděla, jak si sjednat respekt. V objetí plném vášnivých polibků si ji přitiskl na hrudník. Ucítila, jak ji jeho ztopořený penis tlačí do plochého bříška. Natáhla se s prsty mu zajela do vlasů. Litovala každého okamžiku, kdy se musela nadechnout. Její dlaně pomalu sjížděly po černé košili. I přes tenkou látku cítila obrysy vypracovaného svalstva. Zaťala nehty a škubla. Drobné knoflíky se rozletěly po místnosti a jí se naskytnul pohled, který způsobil opětovný nával vzrušení. Začala mu konečky prstů přejíždět po pevné kůži. Tělo jí vibrovalo chtíčem. Jemný dotek se náhle změnil v dravé škrábání a ponechal šrámy po celé délce jeho hrudi. „Au.“ Čekal, že tato dívka bude něco extra. Popadl ji za zápěstí. „Jestli budeš zlobit, tak ti nasekám.“ V očích jí blýsklo. Automaticky nasadila nevinný výraz, ale jakmile polevil tlak, kterým jí poutal, hladově se vrhla po jeho poklopci. Několika hbitými pohyby rozepnula přezku koženého pásku a než se stačil vzpamatovat, stál tam s kalhotami u kotníků.
Líbil se jí. Od uhrančivého pohledu, z kterého se jí podlamovala kolena, přes dokonale vypracovaný hrudník až k dlouhému penisu. Mlsně se olízla a poklekla. Při pohledu na pulzující péro se jí začaly sbíhat sliny. Uchopila jej a nechala proklouznout v dlani. Masírovala ho po celé délce, od kořenu až po špičku žaludu. Bavilo ji provokovat. Nejednoho chlapa svými hrami málem připravila o rozum. S ním to bylo však jiné. Toužila po něm stejně tak, jako on po ni. Dlouze ho olízla. Bojovala sama se sebou. Ostychy byly ty tam. Vložila si ho do úst a pomalými pohyby ho nechala sklouzávat hluboko do svého hrdla a zpět. To, že se mu její hrátky líbily, dokazoval jeho přerývaný dech, doprovázený slabými vzdechy. Čím více dával najevo svůj prožitek, tím víc ho dráždila. Náhle zprudka narazil zády do zdi. „Zlato.“ Otevřel oči do kořán. „Otevři pusinku.“ Dobře věděla, co bude následovat. S letmým úsměvem na rtech otevřela ústa a pozorně sledovala, jak si ho honí. Byl těsně před vyvrcholením. Svaly se mu napínaly pod opětovnými přívaly rozkoše. Zadýchával se. Ta sladká pusinka čekající na jeho sperma, ho přiváděla k šílenství. Náhle pocítil euforii a opět narazil zády do zdi. Třásl se po celém těle. Zatím co prožíval jeden z nejsilnějších orgasmů, svůj prožitek umocňoval pohled na ni. Jak si do sytosti užívá.
Polkla. Vzhlížela k němu s očekáváním. Věděla, že nyní je chvíle, kdy je uvězněn někde daleko od racionálního vnímání. Pomalu se postavila a odkráčela k první řadě pracovních stolů. Stále na něj upírala smaragdový pohled. Vyhoupla se na desku stolu, která jí příjemně zastudila do holého zadečku a ze široka roztáhla stehna od sebe. Dopřála mu tak výhled na červené krajkové spodní prádlo. Pohladila se. Jedním pohybem odstranila kalhotky stranou a prstem si projela vlhký klín. Byl opět v pozoru. Bylo úžasné pozorovat, jak si hraje sama se sebou. Ale ještě lepší by bylo se toho účastnit. Zamířil k ní. Uchopil lem bílého trička a přetáhl ho přes hlavu. Ani s podprsenkou si nedělal moc velké starosti. Na okamžik se musel pokochat její krásou. Světlá pokožka kontrastovala s růžovými bradavkami a stejně tak růžovou štěrbinkou lesknoucí se vzrušením. Uchopil si ho do dlaně a pevně stisknul. Ta touha mu rvala vnitřnosti. Žaludem podráždil klitoris a zprudka do ní vniknul. Polilo ho horko. Ten úžasný pocit málem zapříčinil další orgasmus. Zpočátku udržoval pomalé tempo. Její vzdechy ho však burcovaly k vyšším výkonům.
Pronikal do ní na doraz. S každým přírazem byla blíž k dalšímu vyvrcholení. Náhle ji otočil. Bříškem se opírala o studenou desku stolu. S odhaleným klínem si připadala bezbranná. Vzrušovalo ji to. Stejně tak, jako ji vzrušovalo, když ji hladil po vyšpuleném zadečku a když ji přes něj plesknul. „ Řekni. Chceš to ještě?“ Ztopořeným ptákem ji tlačil do stehna. „Chci.“ Bezmyšlenkovitě zakňučela. Ďábelsky se usmál. „Popros!“ Jeho přístup ji zarazil. Ale také ji polila zvláštní vlna neznámého vzrušení. „Prosím. Vyplať mě. Udělej mi to. Chci to.“ Nepřemýšlela nad tím, co říká. Soustředila se jen na to, co dělal. Ta štiplavá bolest od výprasku se jí šířila tělem jako elektrické impulsy. Opět do ní vstoupil. Tentokrát v plném až nekontrolovatelném tempu. Hlasité vzdechy prolínaly zvuk narážejících pánví. Jeho dlaň putovala po útlých zádech až k divoce rozcuchaným rudým vlasům. Uchopil silnější pramen a přitáhl si ji k sobě. Neustával v tvrdých přírazech. Volnou rukou se přidržoval jejího zadečku. Jak ho lákal. Byl takřka neodolatelný. Ukazováčkem přejel po růžové dírce. Zavzdychala. Chtěla to. Nechal ji olíznout prst a poté do ní vklouznul. Pro oba dva se prožitek prohloubil. Nemohl zadržet příliv vzrušení. Vytáhl ho a postříkal jí ten slastný zadeček.
Brnělo ji celé tělo. Tvrdé přírazy jí drtily pánev, ale nechtěla by to jinak. Dokonce i ten prst v zadku, byl příjemné zpestření. Horkost na její pokožce jí vykouzlila úsměv. Milovala by se s ním od rána do večera. Projela jí vlna slasti. Opět ho měla ve svém klínu. Rozhodl se, že vyrovná skóre. Věděla, že nemá daleko k dalšímu orgasmu a tlak jazyka na roztouženém klitorisu v kombinaci s prsty v kundičce a zadečku vedlo k bouřlivému vyvrcholení.
Mlčky si hleděli do očí. To, co začalo jako anonymní sex plný animálních pudů se rázem proměnilo v mnohem hlubší emoce. Rozloučila se s ním polibkem a poté zmizela ve spleti chodeb.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Vzrušená Miladadalší dívky | |
![]() | Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná. Čekám na zkrocení na909 ![]() ![]() a po vyzvání zadej kód 30 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Netradiční volba miss
24. 6. 2012Neznámý autor![]() | Dobrý den, vítáme vás na dnešním castingu, při kterém se naše speciálně vybraná porota pokusí zvolit tu úplně nejkrásnější z vás. Jak to tak vidím, bude to nesmírně obtížný úkol, protože tu přede mnou stojí samé nádherné dívky. Ale náš casting má naštěstí jasná kritéria, která nám pomohou s rozhodováním. Takhle začínala řeč předsedy poroty, byla úplně normální a žádné z dívek nepřipadala nijak podezřelá.... celá povídka... |
Trochu zvláštní pohovor
5. 1. 2023Kateřina![]() | Šla jsem na druhé kolo pohovoru na místo osobní asistentky jednoho velmi bohatého zahraničního developera a obchodníka. Práce podle inzerátu vypadala velmi zajímavě, kromě kancelářské práce sekretářky, mělo být náplní práce i cestování. První kolo pohovoru dělal přímo pan Jacques Martin, ačkoliv byl původem Francouz, mluvil velmi dobře česky, ačkoliv se znatelným přízvukem, ale část pohovoru jsme vedli... celá povídka... |
Monika na lovu
14. 7. 2014Radekk3![]() | Je pátek večer. Monika právě přišla z práce a začala se chystat na svůj pravidelný páteční úlet. Je mladá, krásná, úspěšná, ale také velice cílevědomá, emancipovaná a milující svou práci. To je asi také důvod, proč nemá stálého přítele, vlastně jej ani nechce. Od pondělí do pátku je zcela oddána své práci a nehodlá někomu neustále vysvětlovat, nebo se dokonce omlouvat, že nemá čas a nepřijde, že musí,... celá povídka... |
Víc lidí víc umí
16. 9. 2012Neznámý autor![]() | Staří přátelé by si měli pomáhat celý život, to mi odmalička opakoval děda a po něm i táta. Teď jsem věděl, že je to pravda v různých ohledech. Můj nejlepší přítel se jmenuje Bedřich a už dlouho kamarádíme s Petrou. Je to taková správná holka pro všechno, byla vdaná a má báječného synka, ale ten její blbec ji nechal, takže v rámci přátelské výpomoci jí občas já nebo Bedřich odpomůžeme od sexuální frustrace.... celá povídka... |