Erotické povídky

Autor povídky:

sjoyss

Vloženo: 15. 10. 2018

Kategorie:

Další povídky od sjoyss:

Největší zážitek

Je mi 29 let. Jsem zelenooká bruneta. Měřím asi 168 cm. Postavu mám podle mě relativně hezkou – větší prsa (velikost D), pevný zadek a dobře se opaluji. Jsem docela komunikativní a nikdy jsem o kluky neměla nouzi. Prostě normální holka, co měla lehce divočejší pubertu, ale myslím že vše v mezích. Co se týče sexu mám ráda klasický sex, nevadí mi anál ani, když mi kluk nastříká do pusy, ale nepolykám.

Mám ale ráda jednu takovou libůstku, a to je footfetish. Miluju si kupovat nové boty, pedikúru, laků na nehty mám doma snad milión. I někteří kluci mi leželi u nohou, kouřili mi palce a já se při tom sama dělala a vždycky jsem se při tom pořádně udělala. Mobil mám plný fotek svých chodidel…

Měla jsem do té doby svoje nohy za nohy bohyně, až do té doby, než jsem jednou na párty potkala Mariku. Seděla nohu přes nohu. Na nohou měla sandálky a pořád si nohama různě pohupovala. Měla nádherně nalakované nehty, obyčejným červeným lakem, ale naprosto precizně. Palce se jí úplně leskly. Na kotníku měla náramek a vytetované květinové ornamenty. Až potom co jsem si všimla těch krásných chodidel jsem si všimla i toho ostatního. Od chodidel jsem pohledem jela po krásných dlouhých nohách, až jsem narazila na krátké dřínové kraťásky a lehké triko pod kterým byly docela malý prsa „áčka“. Pokračovala jsem výš a uviděla krásnou vysokou usměvavou modrookou blondýnku. Pohledem jsem sjela zase k těm rajcovním chodidlům. Bylo vidět, že je má krásně pěstěný a typovala jsem, že je tu velká pravděpodobnost, že máme stejné zájmy.

Najednou mi v hlavě bleskla do té doby nevídaná myšlenka. Sbalím holku! Abych to zkrátila vsadila jsem všechno na jednu kartu a šla k Marice a vytasila se na ní s otázkou kam chodí na pedikúru, že má tak krásné nohy. Marika se chytla. Následovala řeč těla a upřené pohledy do očí. Jako bych naprosto bez okolků balila kluka. Taky trochu zafungoval alkohol a za chvíli jsme šli k Marice domů. Schody jsme brali snad po čtyřech.

Co se dělo dál bylo neuvěřitelný a mimo mé očekávání. Ale v příjemném slova smyslu. Z Mariky, té krásně něžně vypadající blondýnky se vyklubala pěkná manipulativní domina. Po chvilce osahávání a hecováni, kdy jsme už byly pěkně obě nažhavené Marika vytáhla ze šuplíku pouta a řekla, že jí budu lízat nohy jedině s tímhle na rukou. Měla mě totálně v moci a já bych udělala cokoliv abych si jazykem pohrála s těma jejíma palečkama. Najednou jsem byla nahá, ruce spoutané za zády a ležela jsem na zemi u křesla. Veškerá soudnost šla stranou. Marika mi nohama komíhala nad obličejem a já se jí pusou po nich snažila chňapat. Pak mi řekla ať otevřu pusu a vypláznu jazyk. To jsem ráda udělala, ale najednou jsem měla její chodidlo skoro až v krku. Začala jsem se dávit a Marika cuknutím chodidlo zas vytáhla a přejela mi s ním po obličeji. Já měla pořád vyplázlý jazyk a snažila se ta božská chodidla olizovat. Potom mi strčila do pusy jen palec a já ho začala zběsile sát. Nejednou mi strčila do pusy i palec druhý a roztáhla mi pusu a upřeně se na mě dívala. Já jsem skoro blahem chropěla ale nehýbala jsem se a upřeně jsem Marice koukala do očí. Měla mě totálně v moci. Plivla mi do roztáhlé pusy, vytáhla palce, dala mi facku a zase mi nacpala celé chodidlo do pusy.

Válela jsem se po zemi jako zběsilá. Ruce za zády, poslintaná brada a chroptěla jsem blahem. A opět Mariky oblíbená procedura. Chytnout za vlasy, profackovat a zase lízat nožičky. Několikrát jsme to takhle zopakovali. Marika byla stále agresivnější a mě se to víc a víc líbilo.

Potom přitvrdila. Chytla mě za vlasty a posadila mě. Opět mi vlepila facky. Z každé strany dvě a potom řekla „Nechám tě třicet vteřin si dělat s mýma chodidlama co chceš, ale profackuju ti kozy. Třikrát každou.“ Absolutně bez rozmýšlení jsem souhlasila. Ještě pevněji mě chytla za vlasy a „mlask!“, „mlask!“, „mlask!“. „Raz!“, „dva!“, tři!“ A ještě z každé strany na tvář, jedna, druhá! Se škubnutím mi pustila hlavu a vrazila mi obě svá chodidla přes obličej. Málem jsem se jimi zalknula. Neohrabaně jsem po nich chňapala pusou, lízala je, kouřila palce, užívala si každý jejich centimetr čtvereční. Nevím, jestli to bylo opravdu třicet vteřin nebo jak dlouho, ale mohla bych to dělat celý den. Najednou mě Marika chytla za hlavu a vrazila si můj obličej do klína. Zabořila jsem se pusou mezi její pysky. Měla naprosto vařící píču. Téměř automaticky jsem jí párkrát projela jazykem od prdelky až po klitoris a Marika se udělala. Lízala jsem jí při tom jako zběsilá a odřela jsem si zespoda uzdičku jazyku o spodní zuby.

Marika klesla do opěradla křesla. Chvíli to rozdýchávala a já čekala co bude. Za chvíli se zvedla odemkla mi pouta a její chování se najednou otočilo o sto osmdesát stupňů. „Pojď še še mnou pomažlit“ začala na mě šišlat. Najednou jsme byly u ní v posteli a následovalo živočišné, ale jemné holčičí milování. Projeli jsme si prstama kundičky i prdelky, olizovali jsme si prsty, bradavky i podpaží. Několikrát jsme vystřídali šedesát devítku a každá jsme si udělali dva nebo tři cucáky na krku. Skončilo to dva-dva. Já se udělala dvakrát a Marika ke svému prvnímu orgasmu na gauči přidala ještě jeden při šedesát devítce.

Podobnou akci jsme už nikdy nezopakovali, ale budu na to vzpomínat celý život.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Služební cesta do Japonska

  19. 5. 2007Neznámý autor

Vstoupil jsem do toho nočního podniku v Jokohamě se značně smíšenými pocity. Ale říkal jsem si, že jako zástupce své firmy budu v Japonsku už pouze tři dny, když předešlé tři dny uplynuly v samých chvatných a úporných jednáních a tak je nutno se trochu porozhlédnout. Byl jsem na Dálném východě poprvé a moc jsem se těšil, co vše uvidím, zatím jsem však neviděl vůbec nic. Můj společník na cestě a služebně...  celá povídka...
Kategorie: mix, Grupáč, Lesbičky, Šukačky, Orál, Mix, Párty

Dlouhá noc

  12. 8. 2009Janina

Byla jsem zoufalá, když mne manžel po dlouholetém manželství opustil s veškerými úsporami, novým autem a mne velkoryse zanechal byt s velkou hypotékou. Moje kolegyně a zároveň dlouholetá kamarádka si však věděla rady. Věděla, že jsem byla vždy sexem posedlá a niž bych měla tušení na erotických stránkách mi sjednala schůzku. Dano, budeš překvapená, kdo o takovouto sice již obstarožní, ale stále zachovalou...  celá povídka...
Kategorie: sado maso, BDSM, Erotické pomůcky, Šukačky, Zralé ženy

Tak ty mi lžeš?

  4. 8. 2017nekonecnysvet

Slyším jak klaply dveře. Je tady. Mlčí. Podívá se na mě a já sklápím oči k podlaze. Najednou prolomí ticho: "Jak ses tady měla slečno?" Přikývnu na znamení, že dobrý. Jeho výraz se mění rychlostí blesku. Jeho rysy tuhnou a hlas těžkne. "Necheš mi náhodou něco říct?" Zavrtím hlavou. Chytí mě za levé zápěstí a já vím, že ví. Cítím to z jeho stisku. Táhne mě přes chodbu do kuchyně, stojíme asi metr...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Otrokyně, Submisivní, Spanking

Koření našeho manželství

  24. 7. 2016Leszek

Se ženou jsme se poznali docela mladí. Měli jsme každý tehdy za sebou jen pár známostí, víceméně letmých. Ale poznali jsme, že naše láska je ta pravá. Že jsme jeden pro druhého stvořeni. A i po patnácti letech manželství nás tohle přesvědčení neopouštělo. Naopak, měli jsme dojem, že naše zamilovanost a oddanost sílí ode dne ke dni. Ovšem, dlužno říct, že se vyskytly i určité komplikace, a to v zásadní...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Bondage, Erotické pomůcky, Fetish, Orál, Submisivní