Erotické povídky

Autor povídky:

sjoyss

Vloženo: 15. 10. 2018

Kategorie:

Další povídky od sjoyss:

Největší zážitek

Je mi 29 let. Jsem zelenooká bruneta. Měřím asi 168 cm. Postavu mám podle mě relativně hezkou – větší prsa (velikost D), pevný zadek a dobře se opaluji. Jsem docela komunikativní a nikdy jsem o kluky neměla nouzi. Prostě normální holka, co měla lehce divočejší pubertu, ale myslím že vše v mezích. Co se týče sexu mám ráda klasický sex, nevadí mi anál ani, když mi kluk nastříká do pusy, ale nepolykám.

Mám ale ráda jednu takovou libůstku, a to je footfetish. Miluju si kupovat nové boty, pedikúru, laků na nehty mám doma snad milión. I někteří kluci mi leželi u nohou, kouřili mi palce a já se při tom sama dělala a vždycky jsem se při tom pořádně udělala. Mobil mám plný fotek svých chodidel…

Měla jsem do té doby svoje nohy za nohy bohyně, až do té doby, než jsem jednou na párty potkala Mariku. Seděla nohu přes nohu. Na nohou měla sandálky a pořád si nohama různě pohupovala. Měla nádherně nalakované nehty, obyčejným červeným lakem, ale naprosto precizně. Palce se jí úplně leskly. Na kotníku měla náramek a vytetované květinové ornamenty. Až potom co jsem si všimla těch krásných chodidel jsem si všimla i toho ostatního. Od chodidel jsem pohledem jela po krásných dlouhých nohách, až jsem narazila na krátké dřínové kraťásky a lehké triko pod kterým byly docela malý prsa „áčka“. Pokračovala jsem výš a uviděla krásnou vysokou usměvavou modrookou blondýnku. Pohledem jsem sjela zase k těm rajcovním chodidlům. Bylo vidět, že je má krásně pěstěný a typovala jsem, že je tu velká pravděpodobnost, že máme stejné zájmy.

Najednou mi v hlavě bleskla do té doby nevídaná myšlenka. Sbalím holku! Abych to zkrátila vsadila jsem všechno na jednu kartu a šla k Marice a vytasila se na ní s otázkou kam chodí na pedikúru, že má tak krásné nohy. Marika se chytla. Následovala řeč těla a upřené pohledy do očí. Jako bych naprosto bez okolků balila kluka. Taky trochu zafungoval alkohol a za chvíli jsme šli k Marice domů. Schody jsme brali snad po čtyřech.

Co se dělo dál bylo neuvěřitelný a mimo mé očekávání. Ale v příjemném slova smyslu. Z Mariky, té krásně něžně vypadající blondýnky se vyklubala pěkná manipulativní domina. Po chvilce osahávání a hecováni, kdy jsme už byly pěkně obě nažhavené Marika vytáhla ze šuplíku pouta a řekla, že jí budu lízat nohy jedině s tímhle na rukou. Měla mě totálně v moci a já bych udělala cokoliv abych si jazykem pohrála s těma jejíma palečkama. Najednou jsem byla nahá, ruce spoutané za zády a ležela jsem na zemi u křesla. Veškerá soudnost šla stranou. Marika mi nohama komíhala nad obličejem a já se jí pusou po nich snažila chňapat. Pak mi řekla ať otevřu pusu a vypláznu jazyk. To jsem ráda udělala, ale najednou jsem měla její chodidlo skoro až v krku. Začala jsem se dávit a Marika cuknutím chodidlo zas vytáhla a přejela mi s ním po obličeji. Já měla pořád vyplázlý jazyk a snažila se ta božská chodidla olizovat. Potom mi strčila do pusy jen palec a já ho začala zběsile sát. Nejednou mi strčila do pusy i palec druhý a roztáhla mi pusu a upřeně se na mě dívala. Já jsem skoro blahem chropěla ale nehýbala jsem se a upřeně jsem Marice koukala do očí. Měla mě totálně v moci. Plivla mi do roztáhlé pusy, vytáhla palce, dala mi facku a zase mi nacpala celé chodidlo do pusy.

Válela jsem se po zemi jako zběsilá. Ruce za zády, poslintaná brada a chroptěla jsem blahem. A opět Mariky oblíbená procedura. Chytnout za vlasy, profackovat a zase lízat nožičky. Několikrát jsme to takhle zopakovali. Marika byla stále agresivnější a mě se to víc a víc líbilo.

Potom přitvrdila. Chytla mě za vlasty a posadila mě. Opět mi vlepila facky. Z každé strany dvě a potom řekla „Nechám tě třicet vteřin si dělat s mýma chodidlama co chceš, ale profackuju ti kozy. Třikrát každou.“ Absolutně bez rozmýšlení jsem souhlasila. Ještě pevněji mě chytla za vlasy a „mlask!“, „mlask!“, „mlask!“. „Raz!“, „dva!“, tři!“ A ještě z každé strany na tvář, jedna, druhá! Se škubnutím mi pustila hlavu a vrazila mi obě svá chodidla přes obličej. Málem jsem se jimi zalknula. Neohrabaně jsem po nich chňapala pusou, lízala je, kouřila palce, užívala si každý jejich centimetr čtvereční. Nevím, jestli to bylo opravdu třicet vteřin nebo jak dlouho, ale mohla bych to dělat celý den. Najednou mě Marika chytla za hlavu a vrazila si můj obličej do klína. Zabořila jsem se pusou mezi její pysky. Měla naprosto vařící píču. Téměř automaticky jsem jí párkrát projela jazykem od prdelky až po klitoris a Marika se udělala. Lízala jsem jí při tom jako zběsilá a odřela jsem si zespoda uzdičku jazyku o spodní zuby.

Marika klesla do opěradla křesla. Chvíli to rozdýchávala a já čekala co bude. Za chvíli se zvedla odemkla mi pouta a její chování se najednou otočilo o sto osmdesát stupňů. „Pojď še še mnou pomažlit“ začala na mě šišlat. Najednou jsme byly u ní v posteli a následovalo živočišné, ale jemné holčičí milování. Projeli jsme si prstama kundičky i prdelky, olizovali jsme si prsty, bradavky i podpaží. Několikrát jsme vystřídali šedesát devítku a každá jsme si udělali dva nebo tři cucáky na krku. Skončilo to dva-dva. Já se udělala dvakrát a Marika ke svému prvnímu orgasmu na gauči přidala ještě jeden při šedesát devítce.

Podobnou akci jsme už nikdy nezopakovali, ale budu na to vzpomínat celý život.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Markéta a její prasárničkydalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem Markéta a mám ráda různé prasárničky. Budu Ti vyprávět o mé růžové kundičce i jak si to dělám. Uslyšíš mé výkřiky při orgasmu, budu sténat, vzdychat vzrušením a hned Tě udělám.

Těším se na tebe na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARKETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Já a můj pán

  2. 12. 2016Nymph

Nějak jsem podvědomě cítila, že jsem hlavně submisivní typ ženy. Jakmile jsem se rozhodla postavit na vlastní nohy a odstěhovat se do podnájmu a začít pracovat, pocítila jsem nezávislost, která mě paradoxně svazovala, byla jsem nejistá a nevěděla, co se sebou. Našla jsem si práci v kavárně a přes den jsem svoji hlavu zaměstnávala obsluhou zákazníků, po večerech a nocích mi nedalo spát, co je to „něco“,...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Submisivní, Mix, Spanking

Story IX

  25. 6. 2012Laura

Story IX Příjezdem naší babičky bohužel naše společná zábava skončila. Dostalo se nám ovšem ujištění, že je to jen na pár dní, takže to snad nebude tak strašné. Všichni jsme se snažily chovat jako normálně, aby na nás nebylo nic znát a snad se nám to dařilo. Nakonec jsme se vrátili zpátky k bazénu, střídavě jsme blbnuli ve vodě a leželi venku a opalovali se. Tudíž nám den celkem příjemně utekl. Večer...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Incest, Lesbičky, První sex, Teen, Trapasy

Pracovitá služtička

  10. 5. 2015Neznámý autor

Karolíně na novém pracovním místě opravdu záleželo. Na hotelové škole si vždycky přála, že se dostane jako pokojská někam do bohaté rodiny, do načančaného sídla, bude se tam starat o rodinu a o vzhled domu a bude za to brát tučný plat. Hlavně chtěla okoukat všechno možné na tom, jak si takoví bohatí lidé žijí, a až bude mít vlastní domácnost, tak si ji zařídit podle toho přepychu, co uvidí. A protože...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Lesbičky, Orál

Brutální sex

  23. 7. 2009Janina

Ve svých 14ti letech jsem byla brutálně znásilněna svým opilým nevlastním otcem a dokonce do obou mých dírek. Když ho pak nepodmínečně odsoudili dávala vinu máma mě, že prý jsem se před ním předváděla. Proto jsem raději odešla do učení , kde jsem mohla být na internátu. Na pokoji jsme celé 3 roky byla s Jitkou, která mne jednou v noci přistihla jak se ukájím tím největším robertkem jakého jsem sehnala....  celá povídka...
Kategorie: teen, Submisivní, Zralé ženy, Prstění, Orál, Anál, Fetish, Šukačky