Erotické povídky

Autor povídky:

Tyrres

Kategorie:
  • Poprvé
  • erekce
  • varlata
  • renata
  • honení

Vloženo: 8. 4. 2008

Nebezpečné známosti

Jsem trochu plachý. Částečně od přírody, částečně od toho léta nedlouho před mými patnáctými narozeninami. Ten den bylo krásně a nedal se trávit jinak než u vody. Spolu s našima jsme chodívali do nevelkého jezírka v bývalém lomu a byli jsme tam i ten den. Rodiče tenkrát jeli pryč a mně čekal víkend bez nich. Dali mi dobré rady, ponaučení a příkazy a odešli dlouho přede mnou. Ten den tam moc lidí nebylo a i těch pár se nakonec sebralo a zmizelo sledovat v televizi nějaký v té době populární seriál. Z nouze, ale popravdě i trochu rád jsem se přidal k pěti holkám od nás ze školy. Renata, Lenka, Jiřina a dvojčata Petra s Pavlou. Potom už pozdě odpoledne, cestou domů, jsme se zastavili na odlehlém místečku u starého altánku na tajnou cigeretku.

Altánek už byl dávno rozpadlý, zůstal jen ten název a okolo hradba přerostlého živého plotu. Mělo to tu výhodu, že tam dovnitř nebylo vidět a naopak bylo vidět už zdálky každého kdo přicházel. Cigarety obstarala i rozdala Renata, nepsaná hlava téhle dívčí skupinky.

„Na tu si dej pozor, to bude pěkná potvora" smál se vždycky táta, dej mu pánbůh věčnou slávu a jak jsem časem zjistil, měl naprostou pravdu pravdoucí.

Pokuřovali jsme a klábosili o všem možném i o věcech tak otravných jako jsou škola a rodiče..

„Proč jsi vlastně nejel s vašima?" vyzvídala Renata. Sám mezi pěti holkama jsem se natřásal jako tetřívek a chtěl jsem být za každou cenu vtipný.

„Protože jsem do tebe blázen Reni" odpověděl jsem, spokojený s odpovědí i sám se sebou.

„Jóó..???" udělala překvapeně Renata a pak se rozesmála:"je to blázen holky, dejte mu svěrací kazajku..!!!" a společně se na mně vrhly.

Proti té přesile jsem byl bez šancí. Zkroutily mi ruce za zády, stáhly rukávy mikiny a udělaly na nich uzel. Seděl jsem v té svěrací kazajce a zhluboka dýchal stejně jako holky po tom náročném zápase. Čekal jsem až ta pro ně legrace skončí a pustí mě. Ale nevypadalo to tak že by se k tomu moc měly. Renata se culila a dlouhým stéblem trávy mě lechtala v nose.

„Tak jak se má náš pacoš...???" rýpala si. Stéblo mě lechtalo a chtělo se mi kýchat.

„Jééé, on je lechtivej... poďte, zlechtáme ho..!!!" výskala Jiřina a ostatní se k tomu jejímu přitroublému nápadu bez váhání přidaly. Problém je ten, že jsem opravdu lechtivý. Až moc. Kroutil jsem se jako červ, pět holek se po mně povalovalo a já cítil jejich ruce v obou podpažích i na žebrech. Prosil jsem, řval jsem, ale nadarmo. Cítil jsem že neudržím močový měchýř. A taky že ne. Pěkně jsem si ucvrnknul. Vyždímané plavky jsem sušil na větvi a na sobě jsem měl jen lehké plátěné šortky. Vidět to bylo skoro okamžitě. Holky mě pustily a začaly se rozpačitě hihňat. Všechny kromě Renaty.

„Ale copak..?? Chlapeček se nám počůral..?? No to ho musíme přebalit" prozpěvovala, popadla šortky v pase a naráz je stáhla až ke kotníkům. Ležel jsem tam, svou ozdobu venku a nade mnou všech pět holek. Jako ve zlém snu. Rozjetá Renata ho chytla třemi prsty a zatřepala.

„Musíme pořádně oklepat" výskala..

Běsnil jsem studem a vzteky. Renata doklepala a začala mě šimrat na varlatech. Cítil jsem, jak se pomalu, ale jistě k mé hrůze dostavuje erekce. Snažil jsem se to potlačit, ale je to tak snadné, jako zastavit pohyb zeměkoule. Ten můj zrádce se zvedal a zvedal až trčel křivě vzhůru a z předkožky vyklouzl obnažený žalud. Holky už se nehihňaly a jen kulily oči jako děti na kašpárka v loutkovém divadle. Renata si žalud zkoumavě prohlížela, pak popadla penis sevřenou dlaní a stáhla předkožku zpět. Jen povolila prsty, vyklouzl zase ven. Znovu stáhla, vše se opakovalo a já ke svému zděšení viděl že začala dělat přesně to, co bylo až dodnes pouze výsadou mé pravé ruky a nikoho jiného. Začala mi ho systematicky a stále rychleji honit..!!

Takhle jsem si to nikdy nepředstavoval. V mých erotických představách, které jsem tak často ve sprše vyháněl z hlavy s rukou kmitající tak jako teď ta Renatina (která v nich mimochodem taky občas nahá učinkovala), jsem to měl ve své režii já a neležel jsem přitom takhle bezmocně a nade mnou těch pět čučících holek.

Při představě co se za chvíli stane se mi potem orosilo čelo.Varlata, které přidržovala a tiskla druhou rukou se mi začala křečovitě stahovat a v žaludu mi mravenčilo. Házel jsem sebou jak mi ruce svázané za zády dovolovaly a snažil se zadržet nezadržitelné. Renata mě ani vykulené holky nevnímala, se špičkou jazyka vystrčenou mezi zuby pokračovala v masturbaci a jen v pravidelných intervalech opakovala::

„Líbí se ti to..?? Jóó..??? Líbí se ti to..???"

Zčásti měla pravdu. Mému tělu či jeho části se to líbilo, mně samotnému už méně. Děsil jsem se toho co přijde, co ještě nikdo kromě mně neviděl a teď to tady za jasného denního světla uvidí všichni, respektive všechny... A viděly brzy. O co déle jsem se to snažil zadržovat, o to byl výstřik prudší a silnější... Vystříkl jsem obrovským obloukem a ten první, jakoby té potupy bylo málo, skončil až na mém obličeji a vlasech. Dalšími výstřiky jsem si pokropil mikinu a obnažené břicho. Renata pokračovala doslova až do poslední kapky a pak ho bezvládného pustila s plesknutím na mé stehno.

Dlouho bylo naprosté ticho, slyšet bylo jen ptáky v korunách stromů. Zvedl jsem se, oči plné slz vzteku a ponížení. Pavla s Jiřinou mi rozvázaly ruce za zády a Lenka podala papírový kapesník. Všechny se najednou koukaly někam jinam. Bylo po zábavě. Otřel jsem si obličej a natáhl kalhoty. Renata se tvářila taky jakoby nic a utírala si ruce do svého kapesníku. Beze slova jsem vstal a šel pryč. Mokrý, špinavý, ponížený.

Přemýšlel jsem, jak se v tomhle stavu dostanu nepozorovaně domů přes půl města. Ušel jsem tak půl kilometru, když jsem za sebou zaslechl prasknutí větvičky a kroky. Byla to Lenka. Připojila se ke mně a chvilku jsme šli mlčky.

„Jseš naštvanej..??"podívala se po mně po očku

„A nemám snad proč..??"odsekl jsem.

„Nic si z toho nedělej... Jsou blbý.."

„Vždyť jsi tam byla taky..??!!" odsekl jsem vztekle a nevěřil vlastním uším jak tohle může vyslovit..

„Já jsem se nedívala.." řekla smířlivě.

To byla nebetyčná lež, ale já ji přijal za pravdu. Věděl jsem že se dívala, i když....snad trošku jinak než ostatní. Rozhodně se tolik nehihňala.

„Jak se chceš takhle dostat domů..??" podívala se na mně. Pokrčil jsem bezradně rameny.

„Jestli chceš, pojď k nám. Naši taky odjeli, tak se tam můžeš osprchovat a já ti to zatím přeperu."

To mohlo být řešení. Bydlela jen kousek odtud a dalo se tam jít zadem, kde nikdo nechodí. Její otec dostal práci někde v zahraničí a teď tam jeli zařizovat ještě poslední záležitosti s bydlením.

„Tak jo" přikývl jsem po kraťoučkém zaváhání.

Došli jsme tam opravdu bez povšimnutí. Lenka mi ukázala koupelnu a šla vyvenčit psa. Svlékl jsem ze sebe všechno a naházel to do koše. Stoupl jsem si do sprchového koutu, pustil vařící vodu a začal se drhnout od hlavy až k patě. Sprchoval jsem se dlouho.

Mezitím se vrátila Lenka. Poznal jsem to když otevřela dveře a prostrčila dovnitř ruku s čistou osuškou. Sama zůstala za dveřmi.

„Pojď klidně dál" řekl jsem rezignovaně „stejně už jsi viděla všechno."

Po krátkém zaváhání vešla dovnitř. Byla bosá a na sobě měla bílý froté župan. Pověsila osušku na věšák a pak se ke mně pomaloučku otočila. Pohlédla na mně a trochu rozpačitě se usmála. Ucítil jsem probouzející se erekci, ale tentokráte mi to kupodivu vůbec nevadilo. Stál jsem tam pod tekoucí vodou se ztopořeným údem a hleděl na ni. Rozvázala pásek u županu, pohnula rameny a župan se svezl k zemi. Byla nádherná. Přistoupila blíž ke mně, objala mně okolo krku a dlouze jazykem políbila. Přitiskla se přitom bříškem na můj ztopořený penis tak, že musela cítit jak mi v něm škube a pulsuje.

Trochu se odtáhla, podívala se dolů a pak zvolna a pomalu klesla na kolena. Klečela přede mnou a dlouze si mě prohlížela. Potom se ho zprvu nesměle dotkla. Uchopila ho jak viděla u Renaty a zkusila i pár stejných pohybů tam a zpátky. Se soustředěným zájmem sledovala jak stažená předkožka napíná žalud a přejížděla přes jeho špičku prstem druhé ruky. Vzrušením jsem ani nedýchal. Najednou se předklonila a dotkla se ho jazykem!! Zacloumalo to se mnou tak silně, že si toho všimla. Podívala se s úsměvem nahoru a potom, stále mi hledíc do očí, uchopila žalud rozevřenými rty. Křečovitě jsem jí tiskl nahá ramena a sledoval, jak postupně mizí penis v jejích ústech a celá koupelna jakoby se se mnou točila. Začátek byl trochu rozpačitý a nešikovný. Zkušenosti měla asi jen z doslechu a možná z nějakých porno časopisů, které tu a tam mezi holkama kolovaly, většinou když je štíply klukům. Kroutil jsem se a svíjel pod jejími útoky, až už nešlo oddolávat a ve varlatech i žaludu jsem cítil jasné příznaky blížícího se orgasmu. Trhnul jsem sebou dozadu až jsem vyklouzl z jejich úst

„Už budu...už budu..... stříkat..." doloval jsem ze sebe slova a snažil se odvrátit stranou.

„Ne...zůstaň takhle.... zůstaň... já to tak chci" prosila Lenka, podla penis a začala ho rychlými pohyby masírovat, přímo proti svému obličeji.

„Stříkej.. střikej...stříkej" šeptala a mhouřila v očekávání oči.

Dlouho nečekala. Jakoby mi ve varlatech zapracovala pumpa, vystříkl jsem první dávku spermatu a ta ji pleskla do obličeje. A pak další a další.... Trpělivě čekala s nastaveným obličejem a pomáhala masturbací až do poslední kapky. Přejela si potřísněný obličej ukazováčkem a pak prst váhavě i zvědavě olízla. Usmála se stále ještě sebou škubající penis uchopila znovu do úst a sála zbytek, který se ještě vysát dal, dokud jí úd bezvládně nevyklouzl z úst.

Když jsem se trochu vzpamatoval, opláchl jsem jí obličej žínkou. Rychle se osprchovala a že prý letí něco připtavit. Taky jsem se ještě jednou osprchoval a vyšel z koupelny.

Lenka už byla v ložnici. Ležela na široké posteli, štíhlé nohy pokrčené u sebe. Přiklekl jsem k ní, uchopil je za kolena a pokusil se je roztáhnout. Povolila jen trošičku. Tázavě se na mně dívala. Jako malé dítě, které vám ukazuje vlastnoručně namalovaný obrázek, o kterém je přesvědčené že je krásný, ale chce to mít potvrzené. Můj výraz a rychlá, nepřehlédnutelná erekce jí byly zřejmě dostatečnou odpovědí. Blaženě se usmála a roztáhla stehna dokořán. A tím mi dokořán otevřela úplně nový, divukrásný svět. Voněl sprchovým gelem, ale hlavně pro mě novou, nádhernou neznámou vůní. Prohlížel jsem a zkoumal ty povysunuté narůžovělé jazíčky a žasnul jak jsou jemné na dotek. Nutkalo mě to prstem prozkoumat chodbičku mezi nimi, ale několikrát mi odstrčila ruku, takže jsem pochopil že vstoupit tam nebude zřejmě výsada mých prstů. Asi aby mě odlákala, stiskla si a posunula dvěma roztaženými prsty kůži nad nimi, takže ven vyklouzl její obnažený drobný, ale poddajný a pružný poštěváček. Neoddolal jsem a ochutnal ho špičkou jazyka. Zasténala a celá se vzepjala. Pokračoval jsem a vnímal jen její vzdechy a přibývající vlhkost. Má touha vidět vše co jsem ještě nikdy neviděl násobila její touhu ukázat to, co ještě nikdy nikomu neukázala. Vzala mou hlavu do dlaní a zašeptala:

„Otoč se, prosím"a nenápadně a nenásilně mě domanévrovala do obrácené polohy. Polilo mě horko v kříži, když jsem ucítil její jazyk a pak rty na svém žaludu a ruku jemně tisknoucí má napnutá a ztvrdlá varlata. Projížděl jsem jazykem všechny záhyby a žlábky té nádhery a cestu mi ukazovaly její steny, vzdechy, pohyby a také dírka mezi roztaženými půlkami jejího útlého zadečku, která se občas křečovitě a občas zlehka sevřela a rozevřela.

Bylo to nádherné a vydrželi bysme to hodiny a hodiny, ale oba jsme věděli že dnes se musí stát ještě něco víc. Že je to náš den s velkým D. Opatrně jsem se nadzvedl a otočil nazpět hlavou k její hlavě. Dlouze jsme se objímali a líbali a pak jsem se rozhodl k činu. Vzal jsem svůj penis a nešikovně se ho snažil nasadit na to správné místečko. Moc mi to nešlo.

„Počkej" šeptla a zkusila to sama. Když přivřela víčka a malinko přikývla, udělal jsem první pohyb. Narazil jsem na pružnou překážku. Lenka jen sykla a hmátla opět mezi mé nohy. Druhý pokus skončil jako ten první, neúspěšně. Teprve při třetím Lenka hlasitě vyjekla a já cítil že protitlak zmizel. Podíval jsem se na ní. Zavřená víčka se jí chvěla a v koutcích se třpitily slzičky. Líbal jsem jí je a něco konejšivě šeptal. Bylo mi ji líto a už už jsem se chtěl odtáhnout. Chytla mě za boky a začala zvolna a pomalu přirážet pánví. Přizpůsobil jsem se a bylo to něžné, pomalé milování.

„Musíš dát pozor, slibuješ..??" dýchala mi do tváře.

Slíbil bych cokoliv. Klouzali jsme dlouhými minutami. Tedy alespoň se mi to tak zdálo. Možná to bylo ve skutečnosti krátké. Nevím. Vím jen že bylo sakra těžké dávat pozor. V závěrečné orgastické křeči, doprovázené slyšitelným čvachtáním jsem ho vytáhl opravdu na poslední chvilku. Nahlas jsem křičel ani nevím co a rukou jsem pomáhal semenu ven obloukem na Lenčiny prsa. Pak jsem se na ni zhroutil a hlasitě oddychoval. Usmívala se na mně a hladila po zádech.

Po nějaké době vyklouzla z postele a odešla do koupelny. V místě kde ležela bylo mokro a malý červený flíček. Nebyla to tedy až zas taková řezničina jak mně děsili kamarádi. Když se vrátila, odskočil jsem si do koupelny já. Mezitím Lenka vyměnila prostěradlo za čisté.

Ten večer jich vyměnila několik. Užívali jsme si tu velkou chvíli, odpočívali jsme a zase se milovali, zkoušeli nejrůznější polohy a pozice a byli šťastní.

Lenka to vše prožívala intenzívně a dávala to hlasitě najevo. Ale ta její pravá CHVÍLE přišla až někdy kolem půlnoci. Ležel jsem na zádech, Lenka v podřepu nade mnou.S hlavou skloněnou se mi jednou rukou opírala o břicho a druhou si tiskla podbřišek, aby lépe viděla jak ji tam klouže celou svou délkou. Jako v extázi jsem ji rukama drtil a roztahoval půlky jejího zadečku, když mi prostředníček spíš náhodou než úmyslně zajel do dirky mezi nimi. Rozpačitě jsem se ho pokusil vytáhnout, ale Lenka vyhrkla:

„Ne..ne...nech ho tam.. nech ho tam....!!!!"

Zasténala a jako luk se prohnula dozadu, že jsem ji neviděl obličej, ale jen vypjaté bříško a natřásající se kozičky se špičatými bradavkami. Prst přitom stiskla tak, že bych ho nevyndal ani kdybych chtěl. Pak vykřikla. Dlouze a pronikavě. Prudce se narovnala a já viděl její otevřená ústa a vytřeštěné oči. Nadzvedla se vysoko až jsem z ní vyklouzl. Začala svými prsty kmitat na poštěváčku tak rychle, že je nebylo téměř vidět. Jen drobné kapičky, které od nich odletovaly a na břiše jsem cítil teplo a mokro. Celá vibrovala a musel jsem ji za boky přidržovat, aby se nesesula. Prudce dýchala a zvolna se uklidňovala. Pak hmátla pod sebe, ucíti jsem její ruku na svém údu a jak ho zasunuje zpět. Začla opět zvolna přirážet, ale bylo to teď takové nějaké jiné. Zvedl jsem hlavu a podíval. A viděl jsem její vyšpulenou a roztaženou štěrbinku prázdnou..!! Hned mi došlo že se můj kocour prohání v jiné chodbičce než celý večer. Bláznivě mi blesklo hlavou že se snad spletla, ale vyvedla mě z omylu slovy:

„Teď už nemusíš dávat pozor"

A to bylo dobře. Protože po tom vzrušujícím zážitku netrvalo snad ani minutu a já prohnut v křeči dalšího orgasmu ejakuloval přímo do ní...

Leželi jsme na zádech vedle sebe utahaní jak koťata. Lenka zírala do stropu, s úsměvem zavrtěla hlavou a nevěřícně zašeptala:

„Teda tohle...!!!"

Potom zvážněla a svraštila obočí.

„Copak Leni..???" staral jsem se okamžitě.

„Já jen... že teď už nejsem poctivá vůbec nikde..."

A bláznivě se rozesmála. Přidal jsem se k ní...

- - - - -

Po tom Dni s velkým D jsem měl pocit že na mně každý musí poznat změnu. Něco jako kdyby mi přes noc narostl plnovous. Ale překvapivě nikdo nic. Každý se mnou jednal, jakoby se nestalo vůbec nic..!!!

Plynuly dny a pak týdny. Přicházely nové události a přebíjely staré. Lenka i s rodiči krátce nato odjela do té ciziny... Bylo kolem toho trochu slziček, ale zvědavost na nové prostředí je vysušila. Plynuly i měsíce. Přijímačky, konec školy a tak dál a tak dál. S Renatou jsme se dostali na stejnou školu. Od té doby jsme o té záležitosti u altánku nemluvili. Stala se z ní hodně úspěšná lovkyně skalpů a lamačka srdcí. Jednou z jejich obětí byl i můj kamarád od dětství Martin. Vzalo ho to dost. V ten čas jsem se o něj docela bál aby si něco neudělal. Doslova jsem ho hlídal. Ale vylízal se z toho celkem v pohodě.

Na přetřes to přišlo až když jsme se jednou zcela náhodně potkali v baru vedle sálu kam jsme chodili na diskotéky. Narazil jsem tam na Renatu, sedící na stoličce a cumlající džus s vodkou. Dali jsme si jich pár a jak jsme tak klábosili, dostali jsme se k té staré události. Vlastně jsem jí to jen tak z žertu vyčetl. Rozesmála se a pak na mně mrkla:

„Tak mi to oplať a budeme si kvit"

„Fajn" zajásal jsem „jdeme teda na to..??"

„Moment, moment" brzdila mě se smíchem „mám drahej mejkap. Zítra ve čtyři jestli máš čas „

Souhlasil jsem:

„Tak zítra. A kde..??"

„Kde asi..??? U altánku přece"

„Ale..??? Snad nejsi sentimentální..??" poškleboval jsem se.

„Ne" usadila mě „Jsem pragmatická. Ze všech co jsem viděla jsi ho měl největšího..."

Za jiných okolností by mi to lichotilo. Ale u Renaty nikdy nepoznáte co je pravda a co účelová lež.

„Tak platí" souhlasil jsem. Položil jsem jí ruku na koleno jako na znamení smlouvy. Zkusmo jsem zajel pod šaty. Ani nemrkla. Sunul jsem ruku výš a výš až jsem se dotkl jejích kalhotek. Reagovala tím že mírně roztáhla nohy. Zajel jsem prstem pod lem kalhotek a pošimral ji. Uprskla trochu džusu a odstrčila mě se smíchem:

„Šetři municí na zítra kohoutku"

Rozloučili jsme se, v náhlém návalu velkodušnosti jsem zaplatil útratu i za ní a vypadl na ulici. Vlezl jsem do první telefonní budky a vytočil Martinovo číslo....

- - - - -

Druhý den přišla kupodivu pouze s patnáctiminutovým zpožděním. Na sobě prozíravě jen lehké šaty s ramínky, přepásané koženým řemínkem. Chvilku jsme se snažili oba jakoby konverzovat, ale bylo nám jasné proč jsme tu a tak jsme brzy nechali jalových řečí. Přizvedl jsem jí šaty v bocích a stáhl kalhotky. Sklepala je s kotníků a odkopla. Pak následovaly moje. Stál jsem před ní teď od půli těla dolů nahý se ztopořeným pyjem, který lehce pohladila a pak trochu stiskla, aby se snad přesvědčila hmatem o tvrdosti. Stáhnul jsem jí ramínka na šatech a pomohl ji z nich vyklouznout. Zvedla kožený řemínek a podala mi ho s mrknutím:

„Aby to bylo kvit. Tys měl tenkrát svázaný ruce" a otočila se ke mně zády.

Měla krásně tvarovanou postavu a vůbec se nedivím že po ní kluci tak šíleli. Svázal jsem jí ruce řemínkem a zezadu zajel rukou mezi stehna. Celá se prohnula a já žasl, jak moc už je celá vlhká. Pak se pomalu otočila. Klesla na kolena a ústy uchopila můj obnažený žalud. Zvolna jsem jí ho do nich zasunoval a vysunoval a nevnímal nic než to sladké tření jejího jazyka o uzdičku žaludu. Bylo to slastné. Dlouhé a dlouhé minuty jsem zíral, kam až daleko je schopna si ho zasunout téměř do krku a kroutil se rozkoší když kolem dokola přejížděla tím růžovým jazýčkem staženou předkožku. Nakonec jsem vzdal marný boj a té slasti se poddal. Vytrhl jsem úd z jejich úst a začal zběsile masturbovat přímo před jejím obličejem. Výkřiky mě v to ještě podporovala a já ejakuloval. Prudce, rychle a nezadržitelně. Jeden výstřik za druhým pokrývaly její obličej i vlasy. S otevřenými ústy se snažila něco z toho zachytit. Vsunul jsem jí penis opět do úst a nechal ho tam, dokud trochu ochablý nevyklouzl ven. Ještě jsem prudce oddychoval a pomalu se uklidňoval....

V tu chvíli se rozhrnulo křoví po straně. S troškou námahy se z něj vyškrabal Martin, v ruce fotoaparát. Zamířil na nás, stiskl spoušť a pak povídá:

„Takže poslední snímeček šéfe a je po filmu..."

Renata na něj zírala s vytřeštěnýma očima. Potom na mně a začalo jí svítat. A tady začalo být nebezpečno. Uskočil jsem od ní jak myška od hada. Dostala se na nohy neuvěřitelně rychle na to, že měla ruce stále svázané za zády. Martin se dal do běhu. Popadl jsem kalhoty a pelášil za ním. Za námi ječící Renata:

„Vy svině... vy hajzlové... dejte sem ten foťák..!!!!!"

Přeběhli jsme malou loučku a zatočili směrem k nízkému lesíku. Vběhli jsme do něj....

A tím jak jsme tam vběhli, jsme nevědomky objevili houbařské El Dorado, legendární tajný plac starýho Fábery. To že je to ten jeho bájný plac, jsme poznali podle toho, že tam právě seděl na vyvráceném kmeni a čistil nasbírané hřiby.

Martin, běžící jako první mu rozkopl košík s nasbíranými houbami a já uklouzl na těch zbylých a rozplácl se na zemi. Starej Fábera vytřeštil oči, na čele mu vyskočila žíla a nadechl se k zařvání....

Vtom se na scénu přiřítila Renata. Prudce zabrzdila a jen tak tak že nerozšlápla zbytek ještě nesezbíraných praváků. Starej Fábera konečně vstal, narovnal si brejličky..... a rozšlápl si je sám.

„Do..do..dobrý den" vykoktal.

„Dobrý den" odpověděla zdvořile Renata a ramenem se snažila setřít semeno z tváře. Pak pokračovala konverzačním tónem:

„Tak co..??? Rostou...??? Rostou..???"

Než stačil starej Fábera odpovědět, otočila se k němu zády :

„Byl byste tak hodný a rozvázal mě..???"

Na víc už jsem pochopitelně nečekal. Popadl jsem popadané hadry, vyskočil a pádil směrem, kde jsem v dáli viděl maličkého Martina jak skáče, hýká a mává foťákem....

Co dodat..???

Snad jen to že fotky se povedly skvěle. Kolovaly po škole ještě dlouho potom co my jsme z ní definitivně vypadli. Jen můj obličej jsme na nich vyretušovali. Jsem tak trochu plachý.....

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Baculatá panna

  17. 11. 2009Neznámý autor

Jako spoustu jiných chlapů i mě přitahují ženské s pořádně bujným poprsím. A může to klidně být i boubelka, hlavně když má kvalitní melouny, se kterýma se dá hezky pohrát. A taky mám moc rád, když ty božské kozy zdobí veliké dvorce s bradavkami jako dudlíky. Většinou jsou takové ženy na svoje ňadra patřičně hrdé a dávají je mužům na odiv, ale zrovna nedávno jsem potkal ženu, vlastně spíš dívku, u které...  celá povídka...
Kategorie: poprvé..., Teen, Petting, První sex, Prstění, Orál, Anál

Masáž prostaty

  8. 10. 2009Neznámý autor

Všechno to začalo takovou nepříjemností. Pekelně mě bolelo břicho, podezření na slepák, ani chodit jsem nemohl, musel jsem zavolat doktorce s tím, ať se na mě přijde podívat, že nejsem schopný se k ní do ordinace doplazit, přestože sídlí jen pár set metrů o našeho baráku. Přichvátala do půl hodiny. Zná mě jako své boty - chodím k ní už od dětství. Teď mi je 22, jí tak k padesátce a vlastně poprvé jsem...  celá povídka...
Kategorie: poprvé..., Anál, První sex, Petting, Extrémy, Erotické pomůcky, Fetish

Marcela

  5. 12. 2009Majky

S Marcelou jsem se kamarádil od dětských let a na gymplu nás naši spolužáci považovali za něco víc něž jen za kamarády. Já však nikdy nedostal odvahu na to abych si jen sáhl na její pěkně narostlé kozičky i když při pohledu na Marcelu v pěkných bikinkách mi čurák vždy pěkně ztvrdnul. A tak to bylo až do mých 18ti let. Ten den mi rodiče vyklidili byt, abych svou plnoletost oslavil se svými přáteli....  celá povídka...
Kategorie: poprvé..., Teen, První sex, Prstění, Mix, Orál

Poprvé před kamerou

  26. 6. 2009Metufer

Při svém surfování po internetu jsem se seznámil s asi čtyřicetiletým manželským párem, který se zabývá amatérským natáčením pornofilmů. Hledali mladě vypadajícího kluka pro jejich nový film na téma zralé dámy s mladíky. Nejsem sice žádný pornoherec, ale lákalo mě vyzkoušet si jaké to je točit porno a k zahození nebyla ani finanční odměna, kterou za to nabízeli. Toto tedy předcházelo tomu, že teď sedím...  celá povídka...
Kategorie: poprvé..., Anál, Prstění, Orál, První sex, Erotické pomůcky, Fetish