Erotické povídky

Autor povídky:

Marf

Kategorie:

Další povídky od Marf:

Vloženo: 18. 6. 2012

Moje rodina

Jak to říci a nelhat. Od mala spíme doma všichni nazí. Rodiče se v ložnici nikdy nezamykali a my jako malí jsme k nim často chodili spát do jedné postele. Rodiče zastávají názor, že na onanii a sexu není nic divného a proto bychom se za to neměli stydět. Pamatuji se, když mi mohlo být tak sedm let a v noci jsem šel spát do ložnice k našim, protože byla bouřka a já se bál. Lehl jsem si mezi mamku a taťku a chtěl jsem usnout, jenže taťka mě přesunul na kraj postele se slovy, že si teď chtějí s maminkou udělat hezky. A tak, jsem se koukal, jak taťka šoustá moji mamku. Jednou byla mamka nahoře, za chvíli hekala na čtyřech. Najednou taťka zastavil, chytl si svůj penis a řekl mamce, nastav a z jeho penisu začalo cosi cákat a mamka se to snažila chytnout do své pusy. Když taťka skončil, mamka mu ještě olízala jeho penis a šla se umýt. Taťka si mezi tím zase lehl na své místo a pravil, jo, jo najdi si taky takovou holku jako je maminka a budeš si taky užívat. Za chvilku přišla mamka, dala mi pusu a pravila dobrou noc, ale já nemohl usnout a pořád jsem si přehrával to, co jsem právě viděl.

Když jsem povyrostl a začal jsem jít do puberty, zeptala se mě máma, jestli už onanuji a zda je vše v pořádku. Netušil jsem co to je onanie, tak jsem řekl, že ne. Mamka se na mě podívala a pravila, no tak to bys ale už měl začít, kluci si ho v tvém věku už dávno honí. Jo honí, řekl jsem nahlas, tak to jo. A jak to jde, je vše v pořádku? Zeptala se hned s úlevou mamka. No jak by to mělo jít, zeptal jsem se. Jejdamánku, řekla mamka, vystříkne ti už něco z toho tvého piňdoura nebo ne. Ne, pravil jsem popravdě. Jen to v něm zacuká a to je vše. No tak neboj ono to za chvíli příjde. Ukaž mi to, jak to děláš, pravila mamka. Bylo mi trochu trapně, ale co je to přeci jen mamka, svlékl jsem trenky a začal si ho honit, když v tom přišla do kuchyně i ségra. Tak to už jsem se začal stydět, ale mamka jen pravila, pokračuj a ty Jani pojď se mrknout, je to lepší vidět než ti to vysvětlovat. Takhle si kluci dělají dobře, my si honíme klitoris nebo si hrajeme s robertkem a kluci si ho takhle honí. Není na tom nic špatného. Já cítil, že to na mne už jde, ale v tom mamka řekla, počkej, nech Janičku, aby si to zkusila. Ale to už nešlo. Já už…. A začal jsem sebou škubat. No tak to je škoda, pravila mamka, tak až budeš znovu moc, tak si to nech udělat od Jany. Musí se taky zaučit a ty se alespoň vytrénuješ ve vytrvalosti. Pavlovi zatím ještě nestříká sperma, tak se nemusíš bát, ale až začne tak si dej pozor, aby se ti náhodou nedostalo do tvojí mušličky. Já ti koupím antikoncepci a potom to bude v pohodě. Tak běžte do pokoje a ty mu Jani ukaž, jak si to dělají holky, aby byl i Pavlík v obraze.

V pokoji se přede mnou ségra svlíkla, a i když jsem jí viděl často nahou, nikdy jsem si jí tak neprohlížel jako teď. Prsíčka jí krásně rostla a bradavky jí stáli. Klín měla krásně vyholený. Lehla si a roztáhla nohy. Nemohl jsem se vynadívat. Vzala si prst, naslinila ho a zajela si s ním na okraj mušličky. Tak tohle jsou velký pysky a tady to je klitoris, ten si masíruju a tak si dělám dobře. A začala si přes něj přejíždět a při tom začala jemně vzdychat. Můžu to zkusit, zeptal jsem se. Jana se posadila a povídá, máš umyté ruce? Jo mám, pravil jsem, tak pojď odcekla Jana a znovu si lehla. Nevěděl jsem jak začít, její kundičku pokrývaly velké pysky tak dokonale, že šla vidět jen uzoulinká čárka. Roztáhl jsem jí víc nohy, abych se dostal k jejímu klínu a vztyčil jsem jeden prst. Pomalinku jsem ho vnořil mezi její pysky. Bylo to příjemné a teplé, ale ségra mě hned okřikla, olízni si ho, dřeš mě nasucho. Jak nasucho, zeptal jsem se. Ségra se posadila a povídá. Holka musí být vlhká aby to bylo příjemné, takže si ho nasliň a potom začni. Naslinil jsem si prst a znovu jsem začal zajíždět pod její pysky. Au tam né, řekla ségra. Promiň, omluvil jsem se. Hele prostě jednou rukou si ty pysky podrž a druhou masíruj. Rozevřel jsem její líbezné pysky a uviděl její kundičku v celé kráse. Začal jsem jí jemně masírovat klitoris. Hele klidně to zkus rychleji a přitlač, nemusíš se toho bát. Zrychlil jsem a ségra konečně začala jemně vzdychat. Po chvilce jen odcekla, zkus mi jí lízat. Neváhal jsem a zanořil jsem svůj jazyk do jejího klínu. Ségra už celkem hlasitě hekala. V tom přišla do pokojíku mamka. Přestal jsem Janu vylizovat, ale mamka jen pravila ne, né, jen hezky pokračuj. Znovu jsem začal vylizovat Janinu kundičku. Tak a teď jí tam strč prstík. Kde? Zeptal jsem se. Mamka si ke mně klekla, roztáhla janě kundičku a povídá, tak tohle je vstup do její pochvy, tady se strká to tvoje nádobíčko a když není po ruce robertek, dělá se to prsty. A jemně se Janě snažila vsunout prst do její pochvy. Jana ale hlesla bolestí. A ták, ty jsi ještě panna. Tak to je jiná. Tak to vás zaučíme večer. Teď ji Pavlíku jen vylízej a večer, až příjde taťka tak na to vlítnem.

Ještě chvíli jsem Janu lízal a po chvilce mi Jana řekla, že se teď asi neudělá, tak můžu klidně skončit. Přestal jsem tedy a Jana se posadila. Chápeš to? Pravila. Co jako, zeptal jsem se. No já o to dneska příjdu. A o co jako? Zeptal jsem se zmateně. Bóže, co ty jsi to za chlapa. No o pannenství. My holky tam máme takovou blánu, která se musí protrhnout. A co holky povídali tak to bolí. Jak protrhnout. No dívej, a ukázala mi vchod do její pochvy, tady ta blanka brání v průniku a při prvním syku se protrhne. Já jsem to zkoušela sama, ale bolelo to tak jsem toho vždy nechala. Aha, pravil jsem.

Večer když dorazil taťka z práce, sešli jsme se všichni v ložnici. Tak se na to podíváme, pravil taťka a naznačil Janě, aby si lehla a roztáhla nohy. Prstem jí zajel do její kundičky a nahmatal její blánu. No jo je tam, pravil a usmál se. Tak jak to uděláme. Mamka ho pohladila po vlasech a povídá, tak jí toho zbav a je klid. Ale taťka se posadil a povídá, no máme tu i mladého, ten by to měl natrénovat. Tak pojď a ukaž se co v tobě je. Ničeho se nemusíš bát. Ale mamka namítla, v tom případě počkáme, až začne ejakulovat. Jo ty ještě nestříkáš semeno, tak to je jiná. No ale myslím, že by jí o to měl připravit tady mladej a hned jí při tom vykropit, tak počkáme, až začne stříkat a potom se na to vrhneme.

Asi za měsíc jsem měl svou první poluci, a když mi ho ségra večer honila, neupozornil jsem ji a své čerstvé semeno jsem jí nastříkal na její košilku. Ségra hned odešla do ložnice a já jen slyšel, mami Pavel už stříká. Mamka hned přišla a povídá, výborně tak teď si to můžete spolu zkusit. Hned jak příjde tatínek z práce tak na to vlítnem, to už budeš znovu moct ne? Zeptala se mě mamka a já jen kývl hlavou. A celé to divadlo se znovu opakovalo. Jana ležela na posteli s roztáhnutýma nohama a taťka mě poučoval. Tak podívej, tady ho nasadíš a zatlačíš směrem dolů. Musí to být rychle a celkem tvrdě, abys pronikl na poprvé, potom ho v ní necháš, aby si zvykla. Jana ležela na posteli mě na pospas. Můj penis krásně stál a já se připravoval k svému prvnímu průniku. Ale pořád né a né se trefit. Počkej prosím tě, pravil taťka a svlékl trenky. Podívej se a odstrčil mě. Přetáhl kůžičku přes svůj obrovitánský penis tak, že šel vidět jen žalud a zabodl ho Janě na okraj její dirky. Tak tady ho takto strč a zatlač. Mamko, lehni si tady vedle, já mu to ukážu. Mamka se svlékla, lehla si vedle Jany a taťka do ní jedním přírazem vnikl, mamka jen hekla a povídá, hele Jani dej si pod zadek polštářek pavlovi to tak pude snáz. Jana si dala pod zadeček polštář a její kundička se tak dostala výš. Víš co, pravil taťka, zkus si to nejdříve u mamky a potom to jen zopakuješ. Mamka si mě přitáhla a sama si mě nasměrovala. Tak cítíš to? Pravila. Teď mě chytni za boky a jen pořádně přiraz. Na nic jsem nečekal a můj penis se hladce zabořil do její kundičky. Byl to nepopsatelný pocit. No vida, že to jde pravila mamka, ale já ji nevnímal a začal jsem jí automaticky prcat. Počkej, počkej mladý. To nejde jen tak. Pravil taťka. Hezky si pojď zajet svoji dirku a přesunul mě nazpět k Janě.

Nasadil jsem na okraj její kundičky, chytl jsem jí za boky a chtěl jsem stejně rychle přirazit jako do máminy kundy, ale její panenská blána mi v tom bránila, když jsem zatlačil, Jana křikla bolestí. Nesmíš se s tím mazat, prostě jí ho tam vraž. Nečekal jsem na nic a prudkým výpadem jsem prorazil. Její blána byla celkem pružná a já myslel, že se mi můj penis zlomil, ale pronikl jsem. Chvíli jsem nic nevnímal, protože janina kundička byla o dost těsnější než ta od mamky. Když jsem si uvědomil, že jsem odpanil holku vyrušil mě jekot. Jana křičela a zmítala se mamka jí držela ruce a na mně jen volala, drž si jí. Pevně jsem Janu uchopil za zadeček a nořil jsem se stále hlouběji do její kundičky. Když jsem se podíval dolů. Prostěradlo bylo celé od krve. Jana se za chvilku uklidnila, mamka jí otřela slzy a pravila mi. Tak teď začni pomalinku přirážet. Pomalu jsem vysunoval svůj penis, který byl pokryt krví. Mamka jen utěšovala Janu. Neboj, broučku teď už to bude jen příjemné. Začal jsem janu pomalinku šukat a ta ještě stále v slzách koukala, jak se můj penis noří do útrob její kundy. Šukal jsem jí asi tři minuty a já cítil, že to na mě jde. Zpomalil jsem a jen jsem řekl, já už budu. Taťka mi na to řekl tak nepřestávej a pořádně jí vykrop. Znovu jsem začal přirážet a najednou jsem ucítil blaho, které jsem v životě nezažil. Můj penis byl obklopen úzkou, vlhkou a útulnou kundičkou mojí sestry a já myslel, že exploduji. S každým výstřikem jsem do její kundičky zajel až na doraz a potom jsem si vyčerpaný lehl na její prsíčka. Chvilku jsem ležel a mamka mi povídá, no tu vytrvalost budeš muset zlepšit, ale napoprvé to bylo dobré. Vyndal jsem svůj penis z janiny kundy a koukal jsem se jak směs krve a mojeho semene vytéhá z její kundičky. Tak ještě ti to udělá taťka, aby sis zvykla i na větší ptáky, pravila mamka. Jana ležela na posteli nám na pospas a ani neodmítala. Taťka na nic nečekal a hned zasunul. Jana znovu sykla bolestí. Taťka jen odvětil, no dobře jsi jí odpanil a začal přirážet. Jana po chvilce začala vzdychat, taťka jí šoustal chvilku rychle chvíli pomalu. Po chvilce si poručil, aby si lehla na bok potom zase na záda, šukal jí asi patnáct minut a Jana místy křičela rozkoší. Tak a teď maturita pojď hezky na koníčka. Jana si nasedla na taťkův penis a sama začala přirážet. No já už za chvilinku budu tak se mi otoč a já to potom převezmu. Jana se otočila zády k taťkovi a znovu nasedla. Lehce se pohupovala na jeho penisu, když v tom si jí taťka přichytl, nadzvedl a začal jí šukat ohromným tempem. Jana křičela a najednou vidím, jak do ní taťka pumpuje svoje semeno. Jana sedí nabodnutá na jeho obrovském péru a cuká sebou a snaží se přirážet. Taťka jen volá jo, jo, to byla jízda a Jana ze sebou cuká a škemrá ještě pojď do mě. Taťka ze sebe sundá Janu, ale ta sebou ještě stále cuká a snaží se svými prsty pokračovat. Leží na posteli a volá, pojďte ještě někdo rychle do mě, já už jsem a svíjí se v křeči na posteli. Taťka se koukne na mě a povídá, já teď nemůžu, strč jí ho tam ještě rychle. Neváhám a zasouvám jí svůj penis znovu do její kundičky a cítím, jak se její pochva stahuje a zase roztahuje, ségra kvílí a objímá mě. Jo, jo, to bylo něco, šeptá mi do ucha. Po chvilce si znovu lehá a já z ní vyndávám svůj ochablý penis.

Tak co Jani, líbilo se ti to, ptá se mamka a Jana leží na posteli zpocená a v rozkroku ulepená od našeho semene a jen kývá hlavou. No neboj, pokračuje mamka on i Pavlík se zlepší, jen to spolu musíte zkoušet a ty mu musíš říct, co se ti líbí a jak to má dělat a i on potom déle vydrží. Zítra si to zkuste znovu, a kdyby Pavel nemohl tak já ti taťku půjčím a usmála se na taťku. Ten však jen odpověděl, jen ať si na sebe zvyknou, protože nejlépe se šuká doma. A až si někoho najdete, nebudete alespoň za jelita. Já si to sem tam taky rozdám s tetou a strejda mi projede na oplátku mamku, je to takové zpestření. Takže, když to na vás příjde, tak se nebojte, my jsme vám k dispozici.

Od té doby jsme spolu se ségrou spali každý den. Asi za čtrnáct dnů mi ségra řekla, že teď nemůže, protože má krámy. Ale já byl maximálně naddžený. Když přišla mamka z práce domů a viděla můj smutný pohled zeptala se mě co se děje a já jí řekl, že jsem si chtěl zašukat, ale ségra má krámy. Mamka se pousmála a povídá tak pojď ke mně. Hned u stolu v kuchyni si sundala kalhoty a předklonila se. No tak pojď synku a nastavila mi svou broskvičku. Neváhal jsem ani vteřinu a už jsem měl trenky dole a přikládal jsem svůj penis k její kundičce. Tak, ve stoje a zezadu jsem to ještě nedělal, řekl jsem mamce, ta se jen usmála a dodala, tak mě nešetři. Vnikl jsem do její kundičky a chvilku jsem v ní zůstal. Byla jiná než od Jany. Tak jeď, jeď, pravila mamka a více se předklonila. Po chvilce se mě zeptala, jestli nechci změnit polohu, ale mě to tak vyhovovalo. Mamka začala trochu sténat, ale neudělala se. Zato já už byl připraven stříkat, jen jsem se zeptal můžu a už, už, jsem jí chtěl plnit, ale v tom se mamka vysmekla chytla mi penis do ruky a začala mi ho hinit, řekni až budeš já jen kývl a v zápětí jsem řekl už. Mamka mi ho strčila do své pusinky a já do ní začal stříkat. Když jsem se udělal, mamka vše spolkla a povídá, já se nechtěla jít sprchovat, tak se nezlob. Ale já nad ní stál nadmíru uspokojen. No tak až zase budeš chtít podržet, tak za mnou normálně přijď pravila. Oblékla se a šla si udělat večeři.

O měsíc později k nám do pokoje přišel taťka a povídá. Strejda Jirka má o víkendu narozeniny, tak si to spolu užijem, co vy na to. Já se jen usmál a taťka se podíval na Janu. Jani, myslíš si, že bys mohla podržet strejdovi ? Já jsem slíbil tetě, že se postarám o ni a Pavle, ty by jsi byl náhrada za mě a vzal by jsis do parády mamku. Jana se koukla na taťku a povídá. No, ale nemá ho moc velkého? Já sem už zvyklá na Pavlův. Neboj, má ho asi stejně jako já. Jestli chceš tak to můžeme zkusit spolu, alespoň si zvykneš. Mamka ti poví co má strejda rád a kdybys mu pěkně podržela, tak to bude myslím ten nejlepší dárek, který dostane. V tom vešla mamka do pokoje a taťka jí povídá, hele pověz Janě, jak se má postarat o Jirku. Mamka se usmála a povídá, jo o strejdu Jirku, tak to se holka zapotíš, ten nemá snad nikdy dost. Takže zaprvé, nemá rád, když mu ho moc svíráš, takže nožky hezky od sebe a kundičku pořádně vyšpulit. Nejraději to dělá zezadu, tak aby mohl co nejhlouběji zasunout. Jinak normálka, jestli ho budeš chtít opravdu potěšit, tak mu ho nejprve vykuř a až potom se nech obdělat. On strejda má rád, jak se říká běhy na dlouhé tratě.

Týden se skulil a já se za ten týden s Janou nevyspal ani jednou. Vždy ji obdělal taťka a Jana pak jen přišla do pokoje s roztáhnutýma nohama a celá se ještě klepala z doznívajícího orgasmu. Když jsem chtěl i já smočit, jen mi odcekla, že už toho má dost a že je úplně rozmrdaná. A už tu byl pátek a Jana ten den sexuálně abstinovala, aby prý byla víc nažhavená. V sobotu přijel konečně na oběd strejda s tetou a s nimi i můj bratranec Tom. Hned ve dveřích si strýc změřil Janu a povídá, no teda z té holky vyrostla nádherá mladá dáma. Jana se jen pousmála a vítala se s tetou. Po obědě jsme si všichni sedli v obýváku a trávili výtečný oběd. Když v tom taťka povídá. Tak milý šváro, vše nej k těm tvým narozeninám a tady máš od nás s manželkou dárek. Strýc dostal krabičku, ve které byla pouta. To máš na Marušku, usmála se mamka. Teta se začala hned taky smát a pravila. No nazdar to zas budou večery. Já jsem strýci popřál a předal mu láhev vína. No a teď milý bratře, pravila mamka, dárek nejcennější. Víš, jak jsme si spolu za mlada užívali, tak jsme ti udělali takový malý výlet do minulosti a tady Janička ti je na celou noc k dispozici. Jana se začervenala a sklopila oči. Strýc jen prohodil, ale to nemůžu. A na to taťka odpověděl, nevíš, oč přicházíš. A Jana si přisedla k strýci, objala ho a povídá, takový dárek jsi ještě nedostal. Tak na co čekáte, pravila mamka. Jani, chop se strejdy. Tak tohle jsem nečekal. Já i bratranec jsme s postavenýma ptákama koukali, jak Jana rozepíná strýci kalhoty a pomalinku mu ho začíná honit a kouřit. Strýc se pohodlně posadil a užíval si. Jana mu ho svižně honila a přitom jazykem neustále dráždila. Strýc ji po chvilce zastavil a povídá, ty jsi teda divoška, ukaž mi jak jsi se nám vyvinula a začal Janě svlékat triko. Na strýce vykoukla překrásná prsíčka, hned je začal osahávat. No teda ta jsou krásně do ruky a tak akorát tvrdá. Jana se vrátila k honění jeho péra a strýc ji osahával na prsou. Po chvilce jsem už viděl jak Janinu pusinku plní ona lepkavá hmota. Strýc seděl v křesle a koukal na Janu. No teda, kdo tě školil, Jana polkla a s úsměvem řekla, to taťka s mamkou. Stejdovi mezi tím péro ochablo. No a co my. Pravil taťka. Mlaďoši si vezmou do parády mamku a já projedu tebe, tetko a usmál se na moji tetu. Ale já… pravil Tom. Víš on je Tom asi ještě panic, pravila teta. Mamka se usmála a pravila to Pavlík už sice né, ale i tak to jsou ještě oba zajíci. Však neboj, já ti ho zaučím. Taťka vzal tetu do ložnice a zavřel dveře. Já a Tom, jsme šli do našeho pokoje, kde nám máma poručila, abychom se svlékli. Oba jsme byli za chvilinku nazí. Tom se strašně styděl, a když ho mamka chytla za jeho ptáka, ani né po dvou vteřinách se jí udělal do ruky. Mamka se začala smát a povídá, no panáčku, že budeš až tak nažhavenej to jsem nečekala. Otřela si ruku a pravila no tak ti ho budeme muset znovu postavit. Tom si sedl na postel a mamka zaklekla a začala mu ho kouřit. Tom blahem skuhral, já jsem mezitím mamku prcal zezadu. Po chvilce když jsem tušil, že to na mě jde, jsem skončil abych se hned neudělal a sedl jsem si vedle Toma. Mamka se na něj koukla a povídá, tak co už jsi připravený? A kousla ho do jeho žaludu. Tom se postavil a stejně jako já zezadu poprvé přirazil. Když mamku prcal, hekal a skuhral u toho skoro jako ségra při orgasmu. Po chvilce se sesunul na mámina záda a já věděl, že se právě udělal. Mamka se zvedla a povídá, tak až zase budeš moct tak na to zase hupsnem a šla se umýt. Já jsem mezi tím vešel zpátky do obýváku, kde už na gauči ležela Jana a strýc prstil její mušličku. Jana přitom hlasitě vzdychala. Když nás strýc uviděl, přestal jí prstit a poručil si, aby mu ho Jana začala opět kouřit. Jana si před něj klekla a začala mu ho kouřit. Strýc jí mezi tím jemně masíroval kundičku. Když se strejdovi znovu postavil, poručil Janě, aby si klekla na čtyři a že to budou dělat zezadu. Jana poslušně zaklekla a strýc se jí hned snažil svého obra vtlačit do její kundičky. Ale nešlo to. Tak se víc předkloň, řekl už trochu nevrle strejda. Jana se předklonila a strejdův macek zajel do Janiny kundy. Ta jen vyjekla a kolena se jí podlomily, strýc jí ovšem hned přidržel a začal jí celkem brutálně šukat. Co chvíli na ní křičel, nedávej mi ty nohy k sobě, roztáhni mi tu tvoji pičku. Strýc to do Jany bušil co to šlo za chvíli se zastavil a povídá, na bok a pořádně mi tu nohu zvedni. Jana si lehla na bok a nohu zvedla snad do pravého úhlu a strýc do ní znovu zabořil svého obra. Ale tahle poloha jim nevydržela dlouho, po pár přírazech strýc řekl, že takhle ne a že si to teď zpestří dárkem. Poručil Janě, aby si lehla na břicho a dala ruce za záda. Sotva je Jana dala dozadu na jejím zápěstí zacvakly policejní pouta. A teď to rozjedeme, pravil strýc. Dej mi ty nohy od sebe, Jana široce roztáhla nohy a strýc na ní hupl a celou jí zalehl. Začal jí znovu klátit a Jana začala křičet. Drž, drž, volal strejda a nepolevoval ve svém zběsilém přirážení. Po chvilce se Jana udělala, ale strýc na to nebral ohled a šukal jí dál. Když Jana dosahovala vrcholu orgasmu, chytl jí za vlasy a přitáhl jí hlavu nahoru. Jana lapala po dechu a strýc to do ní bušil na doraz. Po chvilce jí pustil hlavu, Jana vydechla a začala šíleně ječet. To už do obýváku přiběhla teta s mamkou. Strýc ho z Jany vyndal a ona s dalším mohutným výkřikem vystříkla ze své kundičky mohutný proud vody. To se opakovalo asi 3x. Mamka s tetou se začali smát a zalezli nazpět do ložnice. Jana se vyvrátila na postel a celá se chvěla. Strýc ale nemeškal, sebral odněkud lubrikační gel, namazal si svůj penis a začal jí ho tlačit do její prdelky. To Jana začala pištět a žadonila strýce, aby přestal, že to ještě nikdy nedělala, ale na to strýc nebral ohledy a tlačil svého obra do její prdelky stále hlouběji. Jana držela, ale slzy měla na krajíčku. Po chvilce jí strýc začal šukat do prdelky stejně zběsile jako předtím do její kundičky. Jana se nemohla nijak bránit, jelikož měla ruce stále spoutané. Po chvilce z ní jen vylezlo, znovu mě namaž. Strýc ho vyndal a znovu si ho namazal a opět zasunul, Jana začala vzdychat. V to mi strýc naporučil abych tam přišel. Lehni si na záda a ty Jani si na něj hezky naskoč. Jana na mě nasedla klasicky na koníčka. Ták, pravil strýc a teď se pořádně předkloň. Jana se nahnula až na mě a v tom jsem cítil, jak ji strýc cpe ptáka do její prdelky. Jana řvala, ale nebylo jí to nic platné, když byl strýc vevnitř cítil jsem jeho obra přes Janinu kundičku. Jana měla slzy na krajíčku. Tak a teď jí dáme co proto, začni taky přirážet, pravil strýc. Jana měla vykulené oči a šlo na ní vidět, že s každým naším přírazem trpí. Chvilinku jsme tak Janu šukali a pak strýc naporučil obrat. Janu mi začal stavět prdelkou na můj penis, a když byla zcela nabodnutá roztáhl jí nohy a začal jí šukat do její kundičky. Jana seděla celou svou váhou na mém péru a s každým strejdovým přírazem jsem cítil, jak se nořím hlouběji a hlouběji do její prdelky. Strýc se na ni podíval a pravil a jdeme do finále a začal jí zběsile mrdat. Jana se pohupovala na mém penisu zabořeným v její prdelce a strýc jí zběsile klátil do její mušličky. Cítil jsem každý jeho příraz. Jana začala hlasitě sténat a Po chvilce se znovu udělala, strýc ho zní jen na chvilinku vyndal a já cítil, jak Janou projíždí orgasmus a ona se sama od sebe nabodává na můj penis.

Orgasmus ještě Janě neodezněl a strýc to do ní začal znovu bušit. Jana hekala a já cítil, jak její šťávy tečou po mých stehnech a břichu. Když v tom jsem ucítil, jak strýc přirazil tak tvrdě, že můj penis měřící něco přes 18cm málem celý vyjel z Janiččiného zadečku. Strýc ho zasunul nadoraz a já cítil, jak do Jany pumpuje své semeno. Jana se klepala v orgasmu a strýc ho z Jany vyndal. Já na nic nečekal a položil jsem bezbrannou Janu na břicho a začal jsem jí šukat do její prdelky byla krásně úzká. Jana byla tak vyčerpaná, že ani neprotestovala a já se po chvilce vystříkal do jejího zadečku. Jana stále ležela spoutaná na gauči a naše mrdka jí vytékala z obou otvorů. V tom přišel Tomáš, a když viděl, totálně vyčerpanou Janu usmál se na strýce. Ten seděl v křesle a pozoroval nás. Tak ji dej taky co proto, ukaž jak tě teta zaučila pravil strýc. Tomáš se ušklíbl a bez ptaní ho zasunul do Jany a začal jí šukat, ale nešlo mu to. Sem tam mu z Jany vypadl a asi po minutě plnil i on její kundičku. Strýc Janě odepl pouta a začal jí líbat na prsou a na mušličce. Jana si sedla a povídá, no čekala jsem vše, ale tohle opravdu ne. Takhle mě ještě nikdo neojel. A líbilo se ti to alespoň, zeptal se strýc. Jana se na něj podívala a pravila tak takovou šukačku bych chtěla každý rok a pohladila strýci jeho ochablý penis.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Neukojená Baculkadalší dívky
 
Sex po telefonu

Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám.

Uděláme si to na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 09

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT BACULKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Tvoje návštěva

  5. 1. 2017Bobr

Byla jsi zvědavá, tak ses rozhodla, že mě navštívíš. Otvírám dveře a ty vcházíš. „Svlékni se!“ žádám tě a odhazuji župan, co jsem měl na sobě. Překvapeně koukáš na to, co se proti tobě vymrští. Skloníš se, aby sis zblízka mohla prohlédnout kroužky, co se tam třpytí. Využiji toho a chytím tě za vlasy, abych ti ten tvrdý kus mého těla mohl zasunout do pusy. Ochutnáváš ho, až málem vystříknu. Při jednom...  celá povídka...
Kategorie: Mix, BDSM, Spanking, Otrokyně

Sousedky

  24. 9. 2023Děda

"Rychle ze mě slez, nebo budeš mít plnou píču semene", houknul jsem na sousedku Jitku, která na mě vsedě poskakovala jako šílená. Její pevné malé kozy mě lítaly před obličejem a já se marně snažil vzít si bradavku mezi rty a pořádně ji pocucat. Sice nerada, ale přece jen ze mě po pár poskocích slezla. Bylo to jen tak tak. Jen mě žalud vyklouzl z Jitčiny kundy, už jsem stříkal jak o život. Většina toho...  celá povídka...
Kategorie: Piss, Prstění, První sex, Teen

A tak to bylo

  25. 3. 2012Neznámý autor

Před prvním sexem člověk bývá vždycky nervózní, ať se snaží vypadat sebevíc v pohodě, sebevíc nad věcí. Neví, co ho čeká , někdy se strašně moc těší, někdy má spíš trochu obavy. Samozřejmě se tahle situace opakuje s každým novým partnerem, nejvíc ji prožívají mladí lidé před prvním sexem. Eliška s Vaškem spolu chodili už od osmičky, vydrželo jim to po zbytek základky až doteď, na střední. Jenže za...  celá povídka...
Kategorie: Teen, První sex, Petting, Orál

V selském stavení

  13. 5. 2012Neznámý autor

Říká se, že ve střední Evropě jsou k nalezení ty nejkrásnější holky pod sluncem. Zvlášť to platí pro české holky, a na vesnicích odjakživa bývaly ty nejnádhernější. A taky pořádné divošky, co řádily na slámě, v chlévě, v křoví i při polních pracích, akorát že v knížkách se o tom vůbec nic nedočteme. Pod dlouhými sukněmi se neskrývalo žádné spodní prádlo, takže stačilo, aby taková děvečka prala u rybníka...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Anál, Mix