Erotické povídky

Autor povídky:

laura

Vloženo: 13. 12. 2011

Kategorie:

Další povídky od laura:

Story I

Když začaly prázdniny, naši rodiče byli pozváni svými známými na dva týdny k moři a tak jsme zůstali doma sami. Matce, jmenuje se Tamara, je 33 let a otec, Richard, oslavil 36. narozeniny. Mají čtyřčata. Mě a moje tři sestřičky. Všem nám je teda 15 let. Všechno začalo první týden prázdnin, bylo to myslím 3. července. Eva byla včera večer v hospodě, a tak si dneska pěkně přispala. Vstala až někdy kolem třetí hodiny. Kamila s Deniskou se odpoledne rozhodly, že stráví noc u nějaké kamarádky, takže ten večer jsem zůstal doma jen já a Eva. Ta si šla odpoledne zaběhat, a když se vrátila, tak si musela jít zase lehnout. Vůbec nic nevydrží. Ale pařit to umí. Kluci ji v jednom kuse zvou na panáky, takže když jde do hospody, peněženku může nechat doma. Je to moc pěkná bruneta s pěknými tvary na všech patřičných místech, takže jí stačí vzít si tričko s větším výstřihem a krátkou sukýnku, nebo kraťásky, a má vystaráno.

Kolem šesté hodiny jsem se vrátil domů, přišel jsem do kuchyně a udělal si večeři. Když jsem se najedl, tak jsem se šel vysprchovat a po sprše jsem si v obýváku pustil televizi. Měl jsem na sobě jen trenky a přikryl jsem se dekou. Chvíli jsem jen bez zájmu přepínal z programu na program, nic zajímavého tam nebylo. Pak ale za mnou přišla ségra. Měla na sobě volné tričko, které jí sahalo kousek pod zadeček a těsné šortky ustřižené ze starých obnošených riflí. Jak si zívla a protáhla se, tak se jí tričko nadzvedlo a ukázalo se její opálené bříško. Hned si sedla ke mně a zeptala se:

„Čauky, na co koukáš?“.

„Co bys chtěla, zase tam nic není. Nedáme tam nějaký video?“

Usmála se: „Hmmm, proč ne. Máš nějakej nápad?“

Chvíli jsme vybírali a nakonec jsme tam strčili jeden horor. Vybrala to Eva, mě to bylo celkem jedno, ani nevím, jak se to jmenovalo. To jsme zkoukli celkem napjatě, a když to skončilo tak následoval Shrek. Tak jsme se oba nasmáli a Eva se ke mně asi v půlce přitulila. Pak tam byli ještě další filmy, ale my byli líní vstát a přepnout to. Kazeta skončila asi o půlnoci, to už jsme oba leželi pod dekou a mě už se celkem chtělo spát. Kazeta skončila a skočila tam televize. Byla tam zrovna nějaká erotická scéna, ale já to už téměř nevnímal. Najednou jsem se prudce zvedl, protože jsem cítil, jak se mi něco otírá o penis. Zašmátral jsem tam rukou a najednou jsem držel ségru za ruku. Překvapeně jsem se na ní otočil a zeptal se:

„ Co to prosimtě děláš??“

Ale Evča byla nějak v tranzu, asi z toho, co se právě odehrávalo na obrazovce (chlap a ženská tam právě byli uprostřed sexu), oči se jí podivně leskly a její ruka mě nepřestávala zlobit.

„ Víš, bráško, já už bych chtěla bejt velká holka.“

„ Ale ty už přece jseš velká holka.“

„ No právě, že ne, ještě jsem nikdy nešukala. A už bych to konečně chtěla zažít.“

Po těch slovech mě přestala hladit, ale obrátila se, takže ležela přímo na mě a dívala se mi do očí. Já ten pohled opětoval a snažil se přemýšlet. Mám jí moc rád, ale tohle, co po mě chtěla, se mi zdálo trochu moc. Vím, že je moc hezká a párkrát jsem na ní myslel, když jsem si honil, ale že by se tohle mohlo stát, to mě nikdy nenapadlo. Pak se zasmála a začala se na mě vrtět. To už jsem jen vnímal teplo, které její tělíčko vyzařovalo. Její kulatá prsa se na mě tlačila a ten pocit byl opravdu supr. Zase pokračovala:

„ Ty to chceš taky, já to vím. Když si mě prohlížíš, tak to na Tobě vidím. A teď Ti stojí, to taky vím. Prosím, prosím.“

„ Ale Eví, proč zrovna já, každej kluk by za Tebe dal cokoliv a ty to víš. To přece nemůžem, vždyť jsi moje ségra!“

„ To jsou všechno kreténi. Akorát je zajímá můj zadek a moje prsa. Tebe mám já ráda.“

Jak mluvila, přibližovala svůj obličej k mému. Její černé vlasy mi padaly do obličeje, její rudé rtíky se chvěly, když mluvila a její hnědé oči zářily. Já už to nevydržel, zvedl jsem ruce a položil je na její pevný zadeček. Evka jen jemně vydechla a zorničky se jí jako kočce roztáhly. Přitiskla se ke mně a já najednou cítil mezi nohama její kundičku, která se na mě tlačila. Usmála se na mě a políbila mě. Jakmile se naše rty setkaly, začali se naše jazyky o sebe otírat. Strašně zvláštní pocit, takhle se líbat s vlastní sestrou, ale brzy jsem si zvykl a užíval si ho. Za chvilku se odtrhla, uličnicky se na mě podívala a strčila hlavu pod deku. Já cítil, jak mi stahuje trenky a jak mi začíná kouřit. Asi věděla, co má dělat a pro mě to byl skvělý zážitek. Do té doby jsem si vždycky vystačil sám a teď najednou jsem dostal svůj první blowjob. Jazýčkem mi přejížděla po špičce péra a rukou mě při tom honila. Pak otevřela pusinku a strčila si celý ten klacek do pusy. Já dal stranou deku, abych na ní viděl a začal jsem Evu hladit po vlasech. Moc dlouho jsme to takhle nevydrželi, protože na mě to po chvíli přišlo a tak jsem na to ségru upozornil. Eva přestala, zvedla hlavu a řekla mi:

„ Tak jak se Ti to líbilo, bráško? Já už několik ptáků vykouřila, tak co myslíš?“

„ To bylo to supr, nikdy jsem nic lepšího nezažil, to musíme zase někdy zopakovat.“

Eva se začala smát.

„ Tak vidíš, že se Ti to líbí. A to jsi mi říkal něco, že ne.“

„ Tobě to nevadí, kouřit bráchovi?“

Jen zakroutila hlavou a zase si začala hrát s mým pérem. Zase si ho strčila do pusy a jemně sála. Po chvíli začala trošičku kousat. Její šikovná pusinka mě doslova přiváděla k šílenství. Když mi začalo cukat v pytlíku, vytáhla z kapsy kapesník a všechno sperma do něj chytila. Stoupla si, přetáhla přes hlavu tričko, stáhla si kraťasy zároveň s kalhotkami a znovu si lehla ke mně na gauč. Chvilku jsme se líbali, ale Eva už chtěla šukat, bylo to na ní vidět, jak byla nedočkavá.

„ Ty brácho?“

„No?“

„Už jsi to někdy dělal?“

Jen jsem zakroutil hlavou. Eva se zasmála

„ Tak to bych tě měla všechno naučit. Kecala jsem, už jsem párkrát měla sex. Já jsem na práškách, takže se ničeho neboj. A žádnej AIDS snad nemám.“

Moje péro už bylo zase ready a tak jsme začali. Já ležel na zádech a Eva seděla ne mně. Roztáhla si svojí kundičku, já jsem vzal péro do ruky a strčil ho do její rozpálené a vlhké štěrbinky. Pomalu klesala a po pár centimetrech se zastavila. Oba jsme cítili, jak se její kundička roztahuje. Podívala se mi do očí a prudce na mě dosedla. Její oči se roztáhly, ale ani nevykřikla. Proto jsem jí k sobě přitisknul a objal. Hladil jsem ji po zádech a šeptal jí do ouška, že je všechno v pohodě. Asi po minutě se přestala třást a začala s pomalými pohyby pánví. Položil jsem ruce na její boky a pomáhal jsem jí tak v jejích pohybech. Naše pohyby se pomalu zrychlovaly a oba jsme začali rychleji oddechovat. Po chvíli na mě Eva už neležela, ale zase seděla a skákala nahoru dolu. Já přesunul ruce z jejích boků na její nádherné kozičky a začal si hrát s jejími růžovými bradavkami. Jak jsem jí s nimi kroutil, začala sténat a její ruka sjela k její prcince a začala mnout svůj vyčnívající a pulsující poštěváček. Jak na mě dosedala, z její mušličky vytékala šťávička, která smáčela mojí kládu a moje koule, které narážely do její kulaté prdelky. Chvíli jsme vytrvali v této pozici a pak jsme se rozhodli pro změnu. Eva teď ležela na zádech, já jí nohy zvednul k ramenům a začal jsem přirážet do její kundičky. Dívala jsme se do očí a bylo to skvělé, jak měla nohy přitažené k tělu, její dírečka byla daleko přístupnější a pocit spojení byl intenzivnější.

„ ÁÁÁÁ, brááááškóóóó, ještěěěěěěě, už budůůůůůůůů.“

Jak začala takhle křičet, zvýšil jsem tempo a za chvíli se Evča začala klepat a po pár sekundách se udělala. Já jsem do ještě párkrát ze setrvačnosti přirazil a pak jsem taky přestal. Evča se natáhla a jemně sténala. Lehl jsem si k ní, vzal jí do náručí a hladil ji. Po jejím hladkém zadečku, po jejích pevných stehýnkách, po jejím plochém bříšku, po jejích kulatých ňadrech, po jejích růžových tvářičkách. Udělala na mě prosebný obličej.

„ Já bych chtěla ještě. Takhle suprově jsem ještě nešukala.“

„ Milá sestřičko, bylo to super, ale Tobě to nestačilo?“

Jen se na mě usmála a políbila mě.

„ Chtěla bych to zkusit ze zadu.“

S těmito slovy si klekla, zakroutila svým nádherným zadečkem a nedočkavě se na mě koukala. S povzdechem jsem si klekl a přiložil čuráka k její prdelce. Chytil jsem ji za boky a přirazil. Její kundička byla už z předchozí akce pěkně roztažená a promazaná, takže to šlo jako po másle. Ale jí to nestačilo.

„ Jsem zlobivá holčička, že jo?“

„ Proč?“

„ Potřebovala bych ještě naplácat na zadek.“

Jen jsem zakroutil hlavou a plácnul jí přes zadeček. Jen vyjekla, ale dál přirážela proti mně. Bylo vidět, že se jí to líbí. Její kundička mě příjemně svírala a tak jsem jí ještě párkrát plácnul po zadečku. Teď jsem byl zase já celkem brzo.

„ Evíí, už budu.“

„ Jen mi to klidně nastříkej do pičky, to bude super.“

Já ještě zrychlil a k závěru jsem jí ještě začal třít její poštěváček. Když jsem jí vystříkal kundičku, tak jsem z ní odpadnul. Eva se obrátila na záda a začala si prstit prcinku. Vrážela do sebe tři prsty, pak přidala ještě čtvrtý a palcem si mnula klitoris. Druhou rukou si kroutila svoje růžovoučké bradavky. Koukala se na mě, vzdychala stále rychleji, nakonec zčervenala v obličeji, obě ruce už měla mezi nohama, jednu měla až po pěst zaraženou v sobě a druhou si tahala poštěvák. Pak se svalila vedle mě. Otočila se ke mně a políbila mě. Pak si vytáhla ruku z kundičky a začala si ji olizovat. Ten pohled stál opravdu za to. Ještě zhluboka dýchala, když si ruku, teď už dočista olízanou, vyndala z pusy.

„ To bylo skvělý, to musíme dělat častěji. To si představ, já si už asi od 9 let hraju se svojí kundičkou a přitom jsme spolu v jednom pokoji. To jsme mohli celou tu dobu zkoušet různý věci.“

Jen jsem se na ní zazubil.

„ Prostě šukat, ne?“

„ Šukat, mrdat, šoustat, to je jedno, jak tomu řekneš.“

Vypnul jsem televizi, vzal Evu do náručí a nesl jsem ji nahoru do našeho pokoje. Položil jsem ji do její postele a lehl si k ní.

„ Pamatuješ si, Eví, kdy jsme takhle posledně leželi v jedný posteli? To už musí bejt sakra dávno.“

„ No zas tak dávno to není. Přece ještě nedávno jsem si vlezla k tobě do postele, když byla bouřka. To už jsi to zapomněl?“

Jak jsme tak leželi v posteli a hladili se, moje péro se zase začalo probouzet k životu a žádalo o pozornost. Ségra si toho všimla.

„ Tady někdo neměl dost, co? Tak co s tím uděláme?“

Rozkročila se nade mnou a dosedla na moje kopí. Já ze začátku jen tak ležel a vychutnával si její pohyby, potom si ale sednul a pomáhal jsem jí. Dívala se mi do očí, její černé vlasy lítaly kolem jejího obličeje a rukama si masírovala svoje pevná prsa. Potom ze mě slezla a sedla si na mě zády ke mně. Já ji chytil ze spodu za stehna a zase jsme to rozjeli. Skákala na mě jako šílená a po chvíli začala křičet.

„ Jsem jen kurva, hnusná kurva, co šuká vlastního bratra, tak co jak se Ti to líbí, šukat svojí vlastní sestru do kundy?

Věděl jsem, že nemá moc zábrany a nějaké sprosté slovo jí sem tam uletí, ale tohle bylo opravdu moc. Ještě chvíli řvala, jaká že je to kurva, ale na mě samotná její slova o tom šukání docela silně působila, takže jsem ji ze sebe shodil a začal si honit péro nad jejím obličejem.

„ Když jseš kurva, tak to teď všechno spolykáš, ty děvko.“

Pak jsem jí strčil svýho dvaceticentimetrovýho macka do pusy.

„ Vykuř svýho vlastního bráchu, a pořádně, nebo už s tebou nikdy šukat nebudu. To sperma si musíš zasloužit.“

Ještě chvíli mě kouřila, ale já už měl na krajíčku, tak jsem ji od sebe odtrhnul a vystříkal se jí na obličej. Evča mi olízala péro do sucha a pak si začala čistit od spermatu svoje tělíčko. Nabrala si na prst, ten si pak strčila do pusy a olízala. Takhle si zbavila celé dávky, která přistála na jejím obličeji a která už skapala i na její kozičky. Pak se na mě vesele usmála.

„ To se mi moc líbilo. Já to mám takhle moc ráda, díky, žes to vzal.“

Já ještě chytal dech, protože jsem měl dost, ale odpověděl jsem jí.

„ Já jsem se Ti chtěl za to, jak jsem byl na Tebe sprostej, Eví, omluvit. Vždyť to bylo ode mě strašný. Já bych se nejradši zahrabal do země.“

„ Ne ne, bratříčku, to je v pohodě, mě to moc vzrušuje, když můžeme takhle sprostě nadávat. Ale musím už bejt trochu rozjetá, jinak to nemá ten efekt.“

Oba jsme se začali smát a po chvíli jsme si v náručí usnuli.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

 
Sex po telefonu

Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme.

Zavolej mi na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VENDULA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666. Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Vyšukaná do bezvědomí

  5. 6. 2009Neznámý autor

Joe je rváč, ale jinak neškodný kluk. Když ho nevytočíte poznámkou týkající se jeho rodinných poměrů - máti šlapka, otec zloděj aut - nemáte se čeho bát. Joe byl však příliš jednoduchý na to, aby poznal, že jde jen o provokace od podobných prosťáčků, kteří si jen potřebují dokázat svou sílu. Většinou však takoví frajírci končili po dvou třech ranách v nemocnici. Joe byl dítě ulice a rval se už od ...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Mix

Plné koule

  19. 1. 2014Neznámý autor

Antoníne, tak dneska je to už rok a půl, co jsi nezasunul, promluvil na sebe Tonda do zrcadla. Hned si uvědomil, jak hrozně vlastně tahle informace zní, když se pronese nahlas. Ale nic to neměnilo na tom, že to byla pravda. Rok a půl, strašný… Ne že by nechtěl – on právě hrozně moc chtěl! Ale prostě od té doby, co se rozešel s poslední přítelkyní, mu štěstí nepřálo. Chvilku to sváděl na to, že kol...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Mix

Sekretářka

  23. 7. 2009Neznámý autor

Přijal jsem novou sekretářku. Za ta léta už jsem se vyléčil z nabírání prsatých blondýn oblékaných podle poslední módy. Sice většinou neodepřely, samozřejmě za patřičné navýšení prémií, poskytnout mi sexuální povyražení, ale práce obvykle nestála za nic. A aby firma šlapala i v době hospodářské recese, potřebuji k ruce někoho, kdo zastane práci rychle a bez chyby - vyřídit, zařídit, zavolat, odvol...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Orál, Mix

Zaučila mě ségra II

  29. 4. 2011marf

Druhý den naši ráno odjeli na služební cestu a nás zanechali samotné doma. Sotva zavřeli dveře ségra už byla u mě a strkala mi ruce pod pižamo. Sundej si to, poručila mi a snažila se mi sundat spodní část pižama. Já se v celku ochotně svlékl a čekal co se bude dít. Ségra si hned klekla a začala mi ho zkoumat. Pomalinku přetahovala kůžičku přes žalud stále tam a zpět do té doby než mi ho nepostavil...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Teen, Šukačky, Mix, Grupáč