Erotické povídky

Přišla pozdě, a to neměla dělat

           Takže Chlapi, je mi potěšením vám tady teď něco vyprávět. Těšte se! Myslím, že až tohle dočtete do konce, budete mi moje orgie s jednou pořádnou babou fakt závidět. Ale věřte mi, že kvůli tomu si tady hubu netřepim. To bych neměl zapotřebí. Rozhodně se neukájím něčí závistí, ukájím se úplně jinejma věcma…haha. Takže ještě jednou pánové, jde hlavně vo to, aby se vám při tom čtení fakt sexuálně přeprogramoval mozek, nažhavilo přirození a vztyčila vaše bazuka! Fuckýři, čtěte opravdu pozorně, je to v zájmu zachování mužnosti, hrdosti, pýchavosti či jebavosti, erekce a taky v rámci zachování druhu!

Byl jsem s mojí kočičkou domluvenej, že se sejdeme v sedm večer u mě v pokoji, v jednom zastrčeným penzionu na okraji města. Bylo právě půl osmý (!), když jemně zaklepala na dveře. Poznal jsem ji podle stylu, je zcela typickej, jednou krátce, dvakrát dlouze, dvakrát krátce, jednou dlouze. Sice jsem jí otevřel, ale tentokrát s vysloveně přísnou tváří. Nesnášim totiž, když je někdo nedochvilnej, krucinál! A o to víc, když jde o mrdání, tedy o všechno! Díval jsem se na ní zasmušile. „Jdeš pozdě, Kočičko, zasloužila by's potrestat…“ Začala mi v minutě složitě vysvětlovat co a jak a proč a bla bla bla…BLÁÁ. Nakonec si u toho vymlouvání omlouvání dala náhodou pěkně dlaně k sobě a s prosíkem gestikulovala, ať jí to prominu, že už to jako nikdy neudělá a takový ty kecy. Pcha! Tak na tuhle chvilku jsem čekal. Vážení, nestačila ani zamrkat jak rychle znenadání zacvakly kovový pouta, který v mžiku znehybněly její krásný ruce. Z ničeho nic měla svoje ručky nad hlavou, přivázaný ke skobě na stropě, na který před chvílí ještě viselo světlo. Ani podivit se tomu nestačila. Poodešel jsem na dva kroky, abych se podíval na její krásný ženský tělo. Měla na sobě halenku, která stěží obepínala její dokonale plný prsa, přes zadek pěkně upjatý rifle a eroticky vyzývavý boty na vysokým podpatku. Toho podpatku ale asi bude za chvilku litovat, říkal jsem si v duchu. Byla tak krásně bezbranná a já ji při tom tak hrozně chtěl! Přišel jsem zase k ní a začal ji hladit na prsou a rozepínat jí tu blůzku…

V tom ale udělala hroznou chybu. Ty vado, víte co udělala? Ona se mě pokusila kopnout kolenem do koulí! Málem se jí povedlo, mršce! Naštěstí jsem ale stihnul uhnout, i když mě při tom přeci jen trochu bolestivě zasáhla do pravýho varlete. To mě dovopravdy rozzlobilo. Grr! „Tak tohle jsi dělat neměla, Holčičko! Co si jako o sobě myslíš? To si pěkně vypiješ, počkej, já si Tě vychutnám…!“ Bez otálení jsem jí prudce stáhnul kalhoty i kalhotky dolů ke kotníkům a tím jí zabránil v jakýmkoliv dalším odporu. Parádně jsem jí tak znehybněl. Překvapení, který ji vězelo v očích se začínalo pomalu vytrácet a objevovala se v nich nejistota. Nebo spíš rovnou strach? Ano, asi to byl strach, co s ní jako zamýšlím dál. „Mohli jsme si spolu pěkně pohrát a pobavit se, Kočičko“, řekl jsem jí a přitom se hodně ovládal, aby to neznělo zbytečně prozíravě…, „ale za to kopnutí Tě bohužel musím přísně potrestat.“ Už při těch slovech jsem si pomalu sundával pásek z kalhot. Chvíli si asi myslela, ze se jenom tak svlíkám, a že jí to chci jenom tak jednoduše udělat ve stoje, ale za chvíli jí došlo, že ten pásek použiju na úplně jiný věci. Totiž na její „zmrskání“. Mňam. Přikázal jsem jí, aby se otočila a vystrčila na mě svoji malou prcinku. Párkrát jsem jí pohladil a povídal jí, jak je pěkná a jak je mi líto, že na tu svoji prdelku teď musí dostat. Oh, bylo to tak srdcervoucí…ona mě musela poslouchat a přitom se bála a nevěděla co bude… A pak, jakoby snad sám od sebe, začal ten pásek dělat svoji práci. První plácnutí ještě hrdinně vydržela, ale u druhýho už maličko sykla. Dostala celkem deset ran a její původně sněhově bílej zadeček byl teď krásně růžovoučkej. Ta barva se mi líbila víc než ta před tím. Ale jinak jsem jí šetřil, to zas jo, ten výprask byl spíš takovej symbolickej a výchovnej. Otočil jsem ji zase zpátky a varoval, že jestli bude dál neposlušná a zlobivá, může ten výprask dostat kdykoliv znova, a to i na jiný místo jejího perfektního těla. To jí rozhodně nezachrání. A při těch slovech jsem vzal do ruky hrot jejího levýho prsu a mezi prsty hladil bradavku, přičemž druhou rukou jsem jí zajížděl hluboko do ztaženýho klína. Slibovala, že už bude hrozně hodná, jenom, ať už jí víc netrestám. Slíbil jsem jí, že už žádný výprask nebude, ale jenom za podmínky, že se nechá svlíknout do naha, hladit a osahávat i na těch nejintimnějších místech, a taky že mi musí při tom všem ukázat několik orgasmů, který zakončí tím, že mi to pěkně udělá svoji rozkošnou pusinkou. Zcela upřímně, moc nadšení jsem v jejích očích neviděl, ale nakonec si asi holka hodná řekla, že je lepší orgasmus než výprask a slíbila, že si to všechno nechá líbit a můj rozkaz vyplní. No nádhera, pánové, nebo ne?

Se svlíkáním jsem pokračoval u jejích bot. Sundal jsem je opatrně, pak jí přes nohy přetáh i ty kalhoty a spodky, co byly nějakou chvíli shrnutý u kotníků, a chvíli si hrál s těma roztomilýma bosýma nožičkama. Byly moc krásné. Mám asi úchylku na její bosý nožičky. Ale jak jsem jí sundal ty boty s podpatkem, byla chuděra najednou menší a musela stát na špičkách nebo viset na rukách. Asi to pro ni nebylo moc pohodlný, ale pro mě to bylo fakt hodně erotický o šíleně mě to vzrušovalo. Tak co by. Teď jsem se teprv mohl kochat, jak jí to sluší "kompletně dole bez". Při sundávání halenky a podprsenky jsem se pěkně pomazlil s jejíma kozičkama, až jí při tom trochu ztvrdly bradavky. Zase jsem na chvíli poodstoupil, abych se mohl z větší dálky ukájet tím skvostným pohledem na její nahé vypnuté tělo. Nemělo jedinou chybu (kromě toho, že v něm nebyl ještě zasunutej můj kolík – ale tuhle chybu jsem se chystal napravit už od začátku, to si zas nemyslete, že ne!).

Sedl jsem si před ní, její klín byl přesně vy výši mýho obličeje, roztáhnul jsem jí nohy, a nějakou chvíli jsem podrobně pozoroval její růžovou prcinku. Prstem jsem jí jezdil mezi stydkýma pyskama a vysloveně jsem si to užíval. Její vagína byla ale strachy úplně sevřená a suchá. Dal jsem si teda na to konto její nohy přes ramena, takže na mě moje Kočička skoro seděla. Mělo to velkou výhodu, totiž krásně se jí otevřel klín. Jazykem jsem jí nejdřív přejel po vnějších pyscích, ty za chvíli povolily sevření a otevřely mýmu jazyku cestu k poštěváčku a pochvě. Netrvalo dlouho a cítil jsem jak začíná bejt pěkně odvařená, vzrušením zrychleně oddychovala, a její klín vlhnul. Dech se jí zrychloval a během chvilky tu byl její první malej orgasmus. Kdyby ale holka tušila, kolik jí jich ještě dneska čeká, tak by si tenhle určitě nesnažila tak vychutnat.

Nařídil jsem jí, ať si ze mě sesedne a zůstane stát s co nejvíc roztaženejma nohama. Trochu se jí sice ještě z toho předchozího zážitku podlamovaly kolena, a stát na špičkách jí moc nešlo, takže se musela vytahovat za svoje spoutané ruce nahoru – což jí ale zas krásně vypínalo prsa. Neměla to chuděra jednoduchý, ale kdo to má dneska jednoduchý? Nikdo! Já taky ne, zrovna teď mě ještě čekalo tolik práce! Vyndal jsem z kufříku klasickej kovovej vibrátor. Zapnul jsem ho, a nejdřív jím trošku pozlobil její bradavky. Krásně se při tom znova vypnuly. Pak jsem jí ho dal do pusy, jednak aby si svýho novýho kamaráda trošku navlhčila, a taky aby trošku prakticky potrénovala na můj penis. Pak jsem jí toho robertka pomalu zastrčil do lasturky, zapnul znova vibraci a už se jenom díval, jak v ní ten vibrační sekáč pracuje. Vedl si skvěle. Co skvěle, přímo úžasně! Za chvíli dala nohy k sobě, pak je dokonce zkřížila přes sebe, nakonec si je i zvedla a jenom visela na rukách. A když na ní přicházel ten opravdovej vrchol, bylo vidět jak zrychleně dejchá a říká si o to i očima…a už už..čekal jsem na ten výbuch jak na rozuzlení detektivky, skoro jsem ani nedejchal…ááále co čert nechtěl, Ona neopatrně na chvíli roztáhla nohy, ten vibrátor z ní vyklouznul a bylo po radosti. Uprostřed rozkoše najednou konec. Chápete to? No hrůza! Zhluboka dejchala a s nejistotou v očích se dívala, co na to řeknu. Co bych na to asi jako měl říct? Ty huso, ty se ani neumíš soustředit, když máš dostat orgasmus? Nebo, ty jsi ale neschopná, ani na vrchol se nedostaneš, a to ani s pomocí…? Neřek jsem nic. Byla u toho tak krásná, že jsem jí pro tentokrát potrestat prostě nemohl. Naopak jsem jí to ale dodělal svoji rukou. Bylo skvělé cítit to její svíjející se a vibrující tělo ve svý dlani.

Chvilku jsem ji nechal odpočinout a mezitím si na ní přichystal novou hračku. Byl to trojčinný vibrátor. Nasazoval se jako kalhotky, kolem pasu měl takový tenký pásek, takže nemohl vypadnout a sliboval tak nekonečný orgasmus. Nejdřív jsem do ní zasunul gelový penis, jak nejhlouběji to šlo. Na klitoris jsem jí připevnil vibrujícího motýlka, kterej byl spojenej s hlavním vibrátorem. No jen si to živě přestavte, jak tohle manuálně provádíte na svý kočičce…! A to byl ještě na opačný straně celýho zařízení malej anální kolík, kterej jsem natřel niveou a zastrčil jí ho do její sladký prdelky. Trochu se sice bránila a prcinku měla sevřenou, ale stačilo jenom jemný plácnutí přes pravou půlku a hned zadeček roztáhla a nechala si do něj ten kolík strčit. Nejlepší na tom celým bylo to dálkový ovládání. Zapnul jsem ho na nejnižší stupeň vibrace a šel si pro trochu vína. Pohodička. Za chvíli jsem se vrátil a uviděl, jak se moje Kočička kouše do rtu, stojí jenom na jedný noze, druhou se o tu první hladí a zoufale se snaží vydržet a nepoddat se těm vibrujícím stroječkům ve svým nahým těle. Na dálkovým ovládání jsem teda zapnul plnej výkon. Když už, tak už. Ať si holka užije, na světě jsme jenom jednou, že. S tím novým impulsem jí málem vypadly oči z důlků, její tělo se prohnulo jako při zásahu elektrickým proudem a žár, kterej ji spaloval v jejím klíně přešel do prudkýho všehospalujícího ohně. Křičela rozkoší, zmítala se v poutech a netrvalo dlouho, prudkej úchvatnej orgasmus, asi spíš teda dva za sebou, zcela opanovaly její tělo. Ty vole, tak tohle mě fakt hrozně vzrušilo! Už jsem nemohl vydržet ani sekundu bejt pořád utěsněnej v těch zpropadenejch kalhotech, takže jsem se ty hadry ze sebe snažil co nejrychlec strhat. Ona se postorgastickým způsobem dívala na můj stojící, vzrušenej a fáákt hóódně nadrženej penis. Ztlumil jsem zas na chvíli tu vibraci, aby si moje kozatá holčička mohla trochu odpočinout, a pak jsem ty vibrace zase začal pomalu zvyšovat. Krásně jí s tím rostlo napětí v těle. Chtěl jsem si to vychutnat s ní, takže jsem se k ní přitisknul zezadu, svůj penis vrazil mezi její půlky, pevně jí stisknul prsa a na vibrátoru dal plnej plyn. Ten druhej orgasmus byl ještě prudší a teď jsem všechny vibrace jejího těla mohl vnímat společně s ní. Bylo to neuvěřitelný a hrozně vzrušující.

Vypnul jsem vibrátor a otřel jí čelo od kapiček potu. Ona mě prosila, abych jí už pustil, že další takovýhle mučení už nevydrží. Řekl jsem „O.K, ale teď je řada na Tobě, Děvečko, teď mi to musíš udělat Ty! Slibuješ, že mi to teď krásně uděláš svojí pusinkou?“ Souhlasila. No, co jinýho jí zbejvalo, že. Odvázal jsem jí ale radši jen tak napůl, ruce jsem jí nechal ještě svázaný, a ten skvělej přístroj stále pevně připevněnej v jejím klíně. Sedl jsem si do křesla a roztáhnul nohy, Ona si musela kleknout přede mě, předklonit se a pořádně mi můj penis na začátek olízat. Pak si ho vzala do pusinky a pěkně na něm rty a jazykem pracovala. Vydržel jsem to jenom pár vteřin, byl jsem hrozně vzrušenej a Ona byla fakt skvělá. Těsně před výstřikem jsem jí ho ale z pusinky rychle vytáhl a celej ten proud vaječnochtivejch spermií jsem zamířil na její kozy. Za chvilku byly obě bradavky bílý jako Kozí hřbety v zimě. Když mi slíbila, že si to pěkně sama po svých prsou rozetře a vmasíruje do svý hebký sametový kůže, tak jsem jí sundal nakonec i ty pouta. Když jsem ale viděl, jak si masíruje svoje krásný kozy mým mlíkem, nevydržel jsem to a s pomocí pomocníka v jejím klíně jsem jí přivedl ještě k jednomu orgasmu. Zase u toho krásně křičela a teď si navíc sama pomáhala mazlením svejch koziček. Bradavky si držela mezi prsty a intenzivně si je mnula a tahala za ně. Byl to skvělý pohled, který na oplátku zas vzrušil mě, takže můj penis byl opět v pozoru. Sundal jsem jí ten vibrátor, olízal a pofoukal její zmučenou kundičku,… ale to jenom proto, aby byla připravená přijmout můj penis, kterej do ní vjel jak nůž do másla. Tentokrát jsem vydržel o něco déle a oba jsme společně došli k úžasnýmu vrcholu. Pro ni to byl už šestej orgasmus v pořadí během tý krátký doby. Byla unavená, ležela vedle mě, odpočívala, a v očích měla únavu vyrovnanou slastným uspokojením. Zeptala se mě, jestli když přijde příště o hodinu pozdějc, zda jí to jako udělám dvanáctkrát? A nebo že prej jestli nechci příště přijít pozdě já? Pcha! Proč já? Proč bych měl já? Chlapci, když uvážíte, že pomsta má prej bejt třikrát větší, no nevim nevim jestli by to můj pták vydržel…a obávám se, že by mu nepomohla ani umělá vagína...

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Výměna přítelkyně

  8. 1. 2015Neznámý autor

Už cestou autem jsme se s Žanetou chytli. Jeli jsme na chatu, kde jsme měli s partou slavit Silvestra. Žaneta byla pořád nějaká nabručená, otrávená, protivná, prostě se podle mě chovala jako slepice. Vyčítala mi, že je v autě zima, venku moc sněhu, a co tam jako budeme dělat tři dny… Byl jsem z ní otrávený. Naštěstí se to po příjezdu trochu zlepšilo. Večer jsme šli spát, tak se mi Žaneta omluvila ...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Orál, Mix

Úžasný manžel

  27. 12. 2012Bibi

Jmenuji se Martina a abych se dostala k jádru svého příběhu, musím začít od úplného začátku, do doby kdy jsem začala chodit do školky. Tam jsem poznala svou budoucí nejlepší kamarádku Lucii. Nepamatuji se, že bychom se spolu dostaly do nějakého sporu. Jezdily jsme společně i na dovolené s našimi rodiči, takže jsme vlastně na tom vždy získaly, dovolené jsme vždy absolvovaly dvě v létě, někdy i hor...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Anál, Grupáč

Sázení stromků

  3. 6. 2016Bobr

Přišlo jaro. Jednoho dne nám profesor oznámil, že pojedeme kamsi do Krkonoš, sázet stromky. Celá třída samozřejmě zařvala nadšením, protože díky za každý den, který nestrávíme v té nudné škole. Ve stanovený den jsme se sešli u školy a nasedli do autobusu. Dosedli jsme do sedadel a řidič vyrazil směrem k horám. Autobus (ještě RTO) drkotal po okreskách a tak jsme do místa určení dojeli až po obědě....  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Piss

Kolegyně

  28. 7. 2011Roman

Potkávám jí na chodbě a je mi velice sympatická a já přemýšlím jak to udělat abych s ní mohl být chvíli sám. Je sice o něco starší než já ale to mi nevadí, protože jí v očích svítí plamínky a usmívá se na mne tak, že mě to velice dráždí. Jednoho dne zůstávám v práci déle, protože potřebuji něco nutně dodělat a náhoda tomu chce, že se potřebuji paní V na něco zeptat a tak vytočím její číslo služebn...  celá povídka...
Kategorie: Petting, Prstění, Orál, Mix, Šukačky, Anál