Erotické povídky

Autor povídky:

Senior68.

Vloženo: 26. 12. 2010

Kategorie:

Další povídky od Senior68.:

Prázdniny u tety

Skončila škola a začaly tolik toužené prázdniny. Ve středu přišla mamka z práce a povídala, že volala teta Mirka, jestli bych tam na měsíc nemohl přijet, protože strýc bude šest neděl v zahraničí a aby nebyl dům opuštěn, když bude chodit do práce. Docela jsem to uvítal, protože jsem tam měl i několik kamarádů a bylo tam výborné koupání v nedalekém písníku, kam chodilo moře pěkných holek. Tak jsem řekl, aby jí řekla, že v sobotu odpoledne přijedu. Teta byla štíhlá padesátka pěkné postavy a dělala hlavní sestru na interně. Strýc byl šéfmontér automatických tkalcovských stavů a většinu času trávil po montážích. Děti neměli, asi na ně neměli čas je udělat, i když teta by stála za hřích. Jako 16ti letý kluk jsem na ni mohl vždy oči nechat. V sobotu jsem dorazil a v neděli strejda odjel do Japonska.

Od pondělí jsem byl vlastně majordomu. Teta mi řekla, co je potřeba ohlídat, zařídit, a tak mi to dobře ubíhalo. Ve čtvrtek, když přišla z práce, tak mi řekla, že zítra po noční mi přivede společnici. Její kamarádka, lékařka, odjíždí na tři neděle na stáž do Francie a má strach nechat samotnou 15letou dceru doma, ji požádala, jestli by ji nemohla po tu dobu nechat u sebe. Tak to jsem měl radost, co asi budu tady dělat s nějakou ukňučenou holkou o rok mladší než já. Kdyby byla aspoň o rok nebo dva starší, aby mě něco naučila, to by bylo jiné. Ale řekl jsem jí, že to snad přežiji v pohodě. V sobotu ráno, asi v osm hodin teta přijela a s ní vystoupila z auta docela pěkná holka. Když přišly domů, tak nás teta představila, to je Martin a tady je Ivana. Ivana se usmála, řekla ahoj a šla si vybalit do pokoje věci. Teta zašla za mnou a řekla mi, že ji nemám samotnou nikam pouštět, že je to pěkné číslo. Za chvíli přišla Ivka převlečená a mně mohly obě oči vypadnout. Na svých 15let rozhodně nevypadala a její prsa bez podprdy byly větší trojky a bradavky se jí klubaly skrz triko ven. Všimla si toho, jak na ni čumím, otočila se, zavrtěla pěkným zadkem a šla za tetou. Víkend jsme si v pohodě užili, všichni tři jsme se byli koupat v písníku. Nevěděl jsem, zda mám dříve koukat na pěknou postavu tety, nebo na lolitku Ivanu. Obě byly opravdu pěkné, a když jsem nebyl ve vodě, tak jsem si musel pořád přikrývat rozkrok, aby neviděly, jak mi stojí péro. V pondělí měla teta ranní a my jsme si vzali kola a jeli do písníku. Vyvalovali jsme se tam až do večera, protože jsme si vzali jídlo sebou. Po šesté večer se skoro všichni vytratili a zbylo nás tam jen několik. Voda byla teplá jako kafe, ale už jsme museli jet domů, protože teta za chvíli už přijede.

Druhý den jsme se rýpali na zahrádce a uklizeli okolo domu. Teta jela v šest na noční a my jsme s prací končili asi v půl osmé. Když jsme se navečeřeli, tak Ivana povídá, jestli bychom se nejeli projet na kole. Že by se potřebovala po tom dnešním dnu trochu protáhnout. Nebyl jsem proti, a tak jsme vyrazili. Udělali jsme takové kolo, asi dvacet kilometrů, a už se dost stmívalo. Přijeli jsme z druhé strany k písníku, a když ho Ivana viděla, navrhla, že bychom se mohli jít vykoupat, že jsme stejně spocení jak dveře od chlíva. Zeptal jsem se jí, jestli má na sobě plavky, ale odpověděla, že ne, že je nepotřebuje. Přijeli jsme k vodě, a tam už nebyla živá duše. Ivana se rychle svlékla a skočila do vody. Křičela na mne, abych sebou pohnul, že se tam sama bojí. Asi půl hodiny jsme dováděli ve vodě a stačil jsem si Ivanu pořádně prohlédnout. Její kozy byly výstavní a v jejím věku se jich tak moc nevidí. Také mi stálo brko celou dobu ve vodě a ona to dobře věděla, protože se několikrát ke mně přiblížila a otřela se tělem o mého trčícího ptáka. Když jsme toho měli už dost, tak jsme plavali ke břehu a že pojedem domů. Měl jsem jen problém, jak vylezu z vody, aby neviděla, jak mi trčí brko. Přidal jsem na tempu, abych mohl první vylézt z vody. Břeh tam byl trochu strmý a klouzalo to. Já jsem vylezl, ale Ivana se nemohla vyhrabat nahoru a chtěla podat ruku. Jednou rukou jsem si držel ptáka a druhou jsem jí podal a vytáhl nahoru. Tam se mi ukázala v plné parádě. Přistoupila ke mně, odsunula mi ruku z rozkroku a řekla, že takového ptáka už dlouho neviděla, a že si ho zkusí vykouřit. Než jsem se nadál, tak už seděla na bobku a měla macka v puse. Jak si počínala bylo vidět, že to její první pták v puse není.

Chytnul jsem ji za kozy a pořádně jsem jí je mačkal. Začala u toho funět, jednou rukou mě chytla za zadek a začala mi šimrat análek. Několikrát si ten prst strčila do kundy a najednou jsem ho měl vražený v zadku. Bylo to vzrušující a přivedlo mě to k výstřiku. Většinu semene spolykala a něco si nechala nakapat na kozy, a chtěla abych jí to pořádně rozetřel. Tak jsem jí vše řádně vmasíroval do kůže a ona mi u toho ještě honila péro, které ani po výstřiku nekleslo. Když viděla, jak mi pořád stojí, tak si klekla do písku, vyšpulila svoji pěknou prdelku a řekla, abych jí to pořádně udělal zezadu, že to má tak nejraději. Nenechal jsem se pobízet a hned jsem jí ho tam vrazil až po koule. Zařvala a hned začala přirážet proti a slastně si u toho povykovala. Za chvilku se její vzdechy změnily v hlasité zvuky, které musely být slyšet hodně daleko. Mezi křikem mi sdělila, že to do ní může vše nastříkat, že bere prášky. Tak jsem ještě přitvrdil a Ivanka řvala jak Viktorka u splavu. Navlhčil jsem ji také anální dírku a po chvíli jsem měl v ní dva prsty. To už ale řvala jako divoká saň. Musel jsem ji chytnout za vlasy, přitáhnout hlavu dozadu a strčit ji prsty jedné ruky do pusy. Za chvíli jsem cítil její cukání a výkřikem oznámila svůj orgasmus. Já jsem ještě nebyl, tak se rychle otočila, lehla do písku, zvedla vysoko roztažené nohy a čekala na moji kládu. Znovu jsem ji ho tam vrazil až po koule a rychle a tvrdě ji mrdal. Házela sebou a křičela jak nepříčetná a to mě ještě více vzrušovalo.

Za chvíli začala křičet, že už zase bude, že je to super a abych to do ní vše pustil. Za chvíli po ní jsem si několikrát potichu zakřičel a začal do ní stříkat. Toho bylo tentokrát snad více než prvně do pusy. Když jsem ho z ní vytáhl, tak mi ho pořádně olízala, řekla, že to byla paráda, a že bychom se mohli ještě vykoupat a jet domů pokračovat v rozdělané práci, ne? Souhlasil jsem, a když natáhla na své mokré tělo bílé tričko, tak mohla soutěžit o Miss mokré tričko a mně se zase pták postavil jak hradní stráž. Domů jsme šlapali, co to šlo. Jak jsme zapadli, tak jsme vlezli do vany, abychom se umyli v čisté vodě. Tam ale také začaly naše další hrátky. Začalo to lízáním kundy a kousáním do poštěváčku, kouřením a šukáním ve vodě. Když nás to ve vodě přestalo bavit, tak jsme zalezli do jejího pokoje a pokračovali všude, kde to bylo možné. Promrdali jsme prakticky celou noc, a když jsme ráno slyšeli, jak přijela teta domů, tak jsme rychle každý zapadnul do svého pokoje a dělali jsme, že spíme. Také jsme ale usnuli a probudili se až v poledne. Svedli jsme to na hodně práce na zahradě.

Tak jsme si užívali prázdnin a byli oba spokojeni. Přiblížil se den,kdy už bude muset Ivana odjet. To ráno, Přiblížil se den,kdy už bude muset Ivana odjet. To ráno,djela teta do práce se Ivanka vplížila do mého pokoje, a protože spím nahý, hned mi vzala ptáka do pusy a začala ho kouřit. To jsem se už vzbudil a přitáhl ji k sobě do polohy 69 a oba jsme si užívali orálu. Po několika minutách si mě Ivanka osedlala na koníčka a rozjela divokou jízdu, při které vykřikovala, jak je to se mnou krásné, že si tak krásně ještě s nikým nezašukala, a že strašně miluje mne a mého ptáka. Potom se otačila na čtyři a šukali jsme zezadu. Změnili jsme u toho několik poloh a byli jsme k neutahání. Ivana měla už asi tři orgasmy, ale pořád řádila jak divoška. Po nějaké době jsem začal cítit cukání ve slabinách a Ivana asi cítila záškuby v pochvě. Hned na mě křikla, že chce všechno do kundy, že ji chce mít vrchovatou mého semene. Tak jsem jí splnil přání a stříkal jsem mimořádně dlouho. Semeno z ní teklo smíchané s její šťávou a udělalo to na prostěradle pořádný flek. Když jsme si chvilku odpočinuli a vychutnali dozvuky orgasmů, tak mi olízala dosucha ptáka a uklidili jsme postel. Před polednem už byla Ivana sbalená a připravena na autobus. Domluvili jsme se, že to nemáme k sobě tak daleko, a že si zavoláme na další šukání. Když se loučila a dala mi pusu, tak mi ho ještě vytáhla a vykouřila. Potom jen křikla Ahoj a utíkala na autobus. Večer přijela teta a začala mě zpovídat, ale o tom zase až příště.

 

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

 
Sex po telefonu

Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme.

Zavolej mi na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VENDULA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Uvíznutí ve výtahu

  15. 4. 2016Jpepes

Bydlím v bytovém domě, kterého čeká rekonstrukce výtahu. Ten současný dosluhuje a hlavně nesplňuje stanovené normy. Nezbývá mi, než občas jezdit s tím stávajícím, protože bydlím až v desátém patře. Mám tam malou garsonku, kde žiji sám. Mladý hezký blonďák, třicátník s modrýma očima, ale v současné době bez ženy. V posledních dvou letech se mi buď vyhýbají, nebo zkrátka nemám štěstí. Dnes je pátek...  celá povídka...
Kategorie: Piss, Mix

Hra osudu

  7. 10. 2012Neznámý autor

Nikolas se nechal přemluvit od kámošů a jeden sobotní večer se s nimi vydal na diskotéku do města asi dvacet kilometrů vzdáleného. Byl to v okolí vyhlášený podnik – slušné zázemí, skvělé ozvučení, párty s různou tematikou. Sjížděli se tam ti nejznámější dýdžejové z celé republiky a hrály tam také ty nejlibovější kapely. Proto Nikolas kývnul, že teda pojede. Líbilo se mu tam. Hlavně měli ten večer ...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Mix

Ještě rostou

  18. 11. 2015Bobr

Potřebovali jsme dřevo na ohýnek a tak jsme se vypravili do lesa. I když to vypadalo, že houby už přestaly růst, pro jistotu jsme si vzali košík. Jen jsme došli na okraj lesa, našel jsem krásného kozáka (ne živého - houbu!).„Pojď se podívat!" volal jsem na manželku. Přiběhla a koukala jak u vytržení. „Jé, ten má krásnou nohu!" vydechla. Nejprve jsem se chtěl naštvat, ale když jsem uviděl výraz v j...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky

Orgie v sauně

  19. 2. 2009A.D.Lajda

Nikdy jsem se za svý tělo nestyděla a podle chlapů, kterejch jsem měla dost (u stodvacátýho jsem je přestala počítat), jsem prej měla bejt na svý tělo hrdá... No jo, ale znáte chlapy (!), když vás chtěj dostat do postele, nakecaj vám pohádky tisíce a jedný noci, ale jakmile se vystříkaj dojde jim řeč. Momentálně jsem nikoho trvalýho neměla a ten minulej – Viktor se myslím jmenoval – byl takovej mi...  celá povídka...
Kategorie: mix, Grupáč, Šukačky, Mix, Orál, Anál, Párty