Erotické povídky

Autor povídky:

MirkaP

Vloženo: 25. 7. 2012

Kategorie:

Poprvé na kurzu

Jsem Mirka, je mi 17 a donedávna jsem byla ještě pannou. Moje spolužačky ve třídě si často vzájemně sdělovaly své pocity z právě promilované noci s nějakým klukem, svoje poprvé už měly samozřejmě za sebou. Někdy si mě také dobíraly, kdy že to konečně s nějakým klukem zkusím, ale spíše jenom tak z legrace, věděly, jak na tom jsem.

Problém byl v tom, že jsem z celé třídy byla nejhubenější, byla velice štíhlá(ne že by mi byly vidět kosti, to ne) a měla velice štíhlé nožky. Celkově jsem byla velmi drobná a také, co se výšky týče, menší než mé spolužačky. Kdo mě neznal, hádal mi o několik let méně, než mi skutečně bylo a to jsem navštěvovala již třetí ročník střední školy. No a právě kvůli své drobné postavě jsem se bála především svého prvního pohlavního styku. Svůj první pohlavní styk jsem si chtěla jaksepatří užít a hlavně jsem hledala nějakého ohleduplného kluka, který na mě půjde pomalu, což se ukázalo jako problém. Spolužačky mi pochopitelně solidárně nabízely několik kluků, se kterými se občas sexuálně stýkali, ale všichni, alespoň z vyprávění, byli zvyklí, podobně jako spolužačky, na tvrdší sex a pořádné přirážení, což pro mě nebylo. Další potíží bylo, že současně s prvním stykem jsem toužila zkusit i anální sex. Vlastně pořádně nevím, co mě k tomu vedlo, ale prostě jsem jej chtěla alespoň jednou vyzkoušet. I zde jsem ale narazila. Spolužačky sice s kluky prováděly různé věci, ale do zadku ho nechtěla žádná, z různých důvodů. K mému údivu, od kluků byly reakce stejné. Vždycky jsem žila v domnění, že kluci anální sex zbožňují, ale kluci, které jsem oslovila, řekli jasné ne.

Občas chodím na diskotéky, takže i tam jsem se snažila někoho ulovit, ale pak jsem tuto možnost vyloučila....přecijen své poprvé jsem nechtěla mít s někým, koho vlastně vůbec neznám. Nemluvě o možných rizicích. Sex jsem totiž chtěla bez kondomu, a to jak ten klasický, tak i anální.

Na narozeninách spolužačky jsem se seznámila s klukem, se kterým jsme si docela rozuměli. Ovšem až do doby, kdy on začal řešit sex. Už se nemůže dočkat, až do mě zasune svou velkou kládu a řádně do mě bude přirážet. Navíc pak vyšlo najevo, že mě podvádí s jinou holkou, takže jsme se spolu rozešli.

Ve třídě jsme byly samé holky, vyjma dvou kluků. Jeden z nich, Vlastimil, byl stejný jako ostatní kluci - holedbal se, s kolika holkama už spal, že ho má velice dlouhého, že je hrozně nadržený...prostě klasický puberťák, ale vsadila bych se, že ty jeho řeči byly jen zbožným přáním, oficiálně totiž se žádnou nechodil.

Druhý klučina, Kuba, byl jeho naprostým opakem. Byl rozumově velice napřed a celkově se choval jako dospělý. Zakládal si hlavně na slušnosti. Často nám s něčím radil, ale bavit se s ním moc nedalo, protože já a moje spolužačky jsme byly hold puberťačky, jak se patří, vyváděly různé voloviny a to se samozřejmě s jeho chováním neslučovalo. Oficiálně také se žádnou holkou nechodil. Říkala jsem si, že s ním bych to mohla zkusit, přecijen jsem ho znala, ale....problémém bylo právě to, že se choval tak dospělácky a rozumně, že kdybych za ním přišla s tím, že bych se s ním vyspala, poslal by mě někam. Dalším problémem bylo to, že jsem si byla jistá, že i kdyby na to přistoupil, tak jedině s kodomem, navíc jsem netušila, jestli by mě chtěl uspokojit i análně... Ale co, zkusit se zeptat mohu, uvidíme. Jen najít nějakou vhodnou příležitost. Ta na sebe nenechala dlouho čekat.

Naší třídě byl nabídnut vodácký kurz. Z naší třídy se přihlásili 3 holky - spolužačky Kateřina, Hana a já. A z kluků....Kuba.:-)

Ubytováni jsme byli v chatkách, některé byly dvoulůžkové, některé třílůžkové. Většinou šli k sobě do chatky kluci, a holky také k sobě. My holky jsme šli do třílůžkové chatky, a Kuba byl ubytován sám v jedné chatce, ale velmi blízko nás. Nevyzbyla naň chatka, navíc učitelé využili jeho přehledu a dobrého chování a pověřili ho kontrolou ostatních....tedy samozřejmě nás kontrolovali učitelé, ale Kuba mohl také, kdyby se náhodou něco dělo. S holkama se nám to samozřejmě nelíbilo, ale na druhou stranu měly radost, že jim ho bůh takhle seslal do klína...malovaly jsme si, že až nás někdy přijde zkontrolovat, rychle zamkneme a pořádně si s ním užijeme. Vše ale dopadlo úplně jinak.

Hanka a Katka o nějaké povyražení s ním nestály. Na kurzu s námi byli i žáci z vyšších ročníků a Hanka s Katkou tam měly už vyhlídnuté kluky, se kterými se chtěly vyspat. Vzájemně se už znaly, a na minulém kurzu s nimi byly také, takže věděly, do čeho půjdou. Šlo zde vlastně jenom o mně.

První den se vlastně nic zvláštního nedělo. Večer, znaveni celodenním cestováním, a vodáckými sporty všichni spali a byl klid. Druhý den nám učitelé k večeru dali volno trochu dříve, a sami znaveni, se odklidili někam do chatky.

Hanka s Katkou, nyní už pořádně nadržené, se domluvily s jedním klukem, že spolu budou mít sex. Samozřejmě takový, na jaký byly zvyklé. Aby měly volné pole působnosti, rozhodla jsem se, že půjdu na procházku kolem chatek.

Procházela jsem potichu, a najednou zahlédla Kubu, jak kontroluje chatky, vypadalo to, že je spokojen, vracel se zpět do své chatky. Začala jsem jednat. Bylo mi jasné, že holky u nás v chatce budou s klukama možná až do rána, a nechtěla jsem je rušit. Napadlo mě, že bych přespala u Kuby v chatce. Zaklepala jsem na dveře jeho chatky, a když mi přišel otevřít, objasnila jsem mu nastalou situaci. Zachoval se jako gentleman a odvětil, že není problém, abych u něj přespala, místo tu má.

Začali jsme se spolu bavit; napřed jsme probírali věci okolo kurzu, co se chystá na zítřek, poslední den, neboť v pátek jsme měli jet domů. Následně se náš hovor točil kolem školy a pak jsem začala nenápadně vyzvídat, jestli má nějakou holčinu. Jak jsem předpokládala, řekl, že ne. S nějakou holčinou by prý rád chodil, ale jelikož se všechny chovají tak ztřeštěně, tak jako my ve třídě, raději žádnou nemá. Počká si, až trochu dospějeme a pak uvidí. Rozuměla jsem mu, ale i já jsem patřila mezi ty ztřeštěné puberťačky, i když je pravda, že před Kubou jsem musela své obvyklé chování hodně potlačit, abych naň udělala dobrý dojem.

Rozhodla jsem se zeptat se ho na několik otázek týkající se sexu, abych zjistila jeho pohled na věc. Zajímalo mě, jestli si myslí, že klukům jde u holky jen o sex a další všeobecné věci. Kuba mě velice mile překvapil. Podle jeho chování jsem myslela, že se o sex moc nezajímá, opak byl pravdou. Dozvěděla jsem se věci, o kterých jsem do té doby neměla ani páru. Když jsem se ho zeptala, kde ty informace bere, s úsměvem odpověděl, že jen hodně čte. Vlastně jsem se přistihla, že nyní jsem ráda, že je takový, jaký je. S klukama se totiž o sexu bavit vůbec nedalo, hodně přeháněli. Asi to bylo tím, že když jde o sex, jsou holky velmi citlivé. Když jsem se s klukama bavila o běžných věcech, byla jsem sprostá a oni taky, a byla jsem i ráda, byli jsme přece v pubertě. Ale když došlo na sex, tak jsem to začala brát jinak a najednou mi ta hrubost a sprostota vadily...

Nejvíce mě ovšem zajímalo, jestli by Kubovi nevadilo, kdyby se měl milovat s pannou a jaký má názor na anální sex. Domnívala jsem se, že pokud můžou kluci holku odpanit, je to pro ně čest, ale skutečnost byla taková, že hodně kluků nechtělo mít s holkou - pannou nic společného. Jak mi prozradily spolužačky, většina kluků předpokládá, že už to holky "mají za sebou" a jsou za to rádi. Je to pro ně vlastně překážka a když zjistí, že "ho" mají od krve, moc radostně se netváří. No, ale naštěstí pořád jsou i kluci, kteří jsou rádi za holku - pannu. A mezi ně patřil i Kuba, z čehož jsem měla radost.

A štěstěna mi přála i v případě análního sexu. Kuba se svěřil, že by jej rád vyzkoušel, ale jelikož se jedná o záležitost velice intimní vyžadující hodně důvěry, moc nadějí si nedává. Šel by do něj jen v případě, kdyby jej chtěla zkusit i daná holka a vzhledem k tomu, že hodně holek anální sex odmítá(což mohu potvrdit), klidně by se bez něj obešel.

Rozhodla jsem se už dále to neprodlužovat a řekla jsem mu o své tužbě.Bylo vidět, že ho to překvapilo - vlastně nejen to, že bych o to chtěla přijít právě s ním, ale hlavně, že jsem ještě panna. Jak jsem předpokládala, začal se zajímat o antikoncepci. On u sebe kondom neměl, neboť přirozeně žádné sexuální orgie neočekával, ale já mu odvětila, že beru prášky a že to stejně chci dělat bez kondomu. To se mu pochopitelně nelíbilo, neboť jak sám konstatoval, nechce si užívat bez toho, aby také svou troškou do mlýna nepřispěl. Nakonec se mi jej podařilo přemluvit ku mému prospěchu. Byl panic a tak chtěl přirozeně zjistit, jaké to je. Se stykem do pochvy nakonec souhlasil, ale u análního sexu si vynutil, že jej vyzkoušíme nejdříve zítra. Tedy lépe řečeno tehdy, až si dojdu na záchod na velkou a důkladně se vyprázdním, aby nedošlo k nějaké nehodě, s čím jsem musela souhlasit, že to tak bude lepší. Samozřejmě se zajímal o to, jestli mi nebude vadit, že se mi do zadku udělá, ale jasně, že mi to nevadilo.

Navzájem jsme se tedy svlékli, Kuba přinesl dva ručníky z koupelny(jistota je jistota), sedl si a pobídl mě, abych si na něj nasedla. Při svlékání se přirozeně vzrušil a nyní mu už stál jako svíčka. Podpíral mě a já na něj pomaličku nasedala. Kuba byl skutečně velice ohleduplný, až jsem měla pocit, že postupujeme dovnitř snad po milimetru. Prý kdyby náhodou něco, ať mu hned řeknu. Byl ve mě asi zpoloviny, když jsem ucítila malé štípnutí. Nepochybovala jsem, že se ze mě stala právě žena. Kuba jej ze mě opatrně vytáhl. Ukázalo se, že jsem skutečně přišla o panenství. A nebylo to vůbec strašné. Kuba jej měl od krve zašpiněného jen trochu a na ručníku bylo jen několik málo kapiček krve. Šli jsme se do koupelny umýt. Myslela jsem, že ještě něco bude, ale Kuba odvětil, že si musím odpočinout a pokračování bude zítra. Takže jsme šli spát.

Když jsem se ráno vzbudila, Kuba ještě spal. Rozhodla jsem se, že ho překvapím. Slyšela jsem, že kluci mají prý po ránu velmi pevnou erekci, tak jsem se rozhodla toho využít. Pomalu jsem se vplížila ke Kubovi do postele a vzbudila jej. Pomalu jsem si naň nalehla a krásně jsme se po ránu pomilovali. Bylo vidět, že to úsloví o kvalitní ranní erekci je pravdivé.:-)

Druhý den večer jsem zase spala u Kuby. Holky na pokoji měli opět pánskou společnost a tak byla spokojenost na obou stranách. Využila jsem toho, že se mi chtělo na velkou a u Kuby v chatce jsem si došla na záchod, aby mi věřil. Pak se opakovalo to samé, co včera. Kuba opět velice opatrně a něžně zavedl svůj úd do mého zadečku. Bylo to takový zvláštní pocit, a já cítila, že se udělám. Kuba se do mě vešel celý a i on po chvíli hlásil, že "už bude". Skutečně po chvíli jsem cítila, jak mi zadeček plní svým semenem. Úžasný pocit. Došli jsme se umýt a po chvíli, když se Kubovi zase postavil, jsme měli klasický sex. Jelikož se Kuba nemohl dlouho udělat, rozhodla jsem se, že mu pomohu. Opatrně jsem mu zasunula prst do zadečku a to už plnil mou broskvičku. Milování jsem si zaksepatří užila. Společně jsme se vykoupali a šli spát. Lubrikační gel jsme nepotřebovali, neboť jsem zvlhla hned, jakmile mě Kuba začal svlékat. A jeho řeči, že ho má malého, také pravda nebyly. Měl jej dokonce trochu nadprůměrného, ale i tak jsem si milování s ním velice užila, právě kvůli jeho ohleduplnosti. Říkal mi, že mu jde o to, aby byla hlavně spokojena holka, tedy já, a to se mu opravdu povedlo.

Druhý den jsme už odjížděli z kurzu domů, ale domluvili jsme se, že si milování určitě zopakujeme. To první bylo přesně podle mých představ a dodnes jsem ráda, že jsem o panenství přišla právě s ním.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Galantní noční doprovod, který dvakrát stříkal

  22. 4. 2016Mission

Jmenuju se Eva. Od dětství jsem byla kurvička, nejdřív z přinucení, potom z potěšení, zvyklá kdykoliv nastavit svojí dírku a nechat na sobě pumpovat a supět nevlastního otce Karla. Postupem času mně to začalo dělat dobře. Mamka asi něco tušila, ale dělala jakoby nic. Zvykla jsem si na to a začalo se mi to líbit. Bylo to každý den ráno před odchodem do školy, jenom s výjimkou dnů, kdy jsem menstruo...  celá povídka...
Kategorie: Trapasy, Mix, Šukačky, Teen

Radosti ze života puberťačky

  8. 11. 2010Senior68

Rodiče se před dvěma lety rozvedli a já jsem zůstala v bytě s otcem, protože matka se odstěhovala ke svému příteli do okresního města. Jmenuji se Denisa, je mi šestnáct pryč a při své postavě, 174cm, 54 kg a míry 93-61-89 mám dost problémů s mužskou populací, nejenom ve škole, ale hlavně mimo ní. Jsem asi po matce, pro kterou byl sex a sexuální vyžití na prvním místě. Již před několika lety, kdy j...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Grupáč, Lesbičky, Orál, Mix, Prstění

Nadrženost mezi fanoušky

  4. 6. 2013Neznámý autor

Nedávno se konalo letošní mistrovství světa v ledním hokeji. Čeští hokejisté bohužel neprošli přes čtvrtfinále, jejich hra nebyla úplně přesvědčivá… Ovšem na začátku mistrovství Alena ještě věřila v to, že její fandění pomůže výkonu našich hochů, a tak se pravidelně účastnila sledování zápasů se svými kamarády v místní hospůdce. Nebyla tam jediná žena, ovšem v jejich asi sedmičlenné věrné skupin...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Mix

Po práci legraci

  22. 11. 2014Neznámý autor

Je docela běžné, že zaměstnavatel na svých zaměstnancích vynutí slib, že nebudou na pracovišti navazovat žádné milostné kontakty, nedejbože dlouhodobé vztahy. Podle filozofie některých firem to nedělá dobrotu, odvádí zamilované lidi od výkonu nebo v případě rozchodu může katastrofálně narušit atmosféru v celé pracovní skupině. Ale stejně běžné je to, že se takové věci dějí, protože přitažlivost a ...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Orál