loading...

Erotické povídky

Noční klub

Po skončení školy jsem nastoupila do jedné firmy jako asistentka hl.manažera, kterým byl asi 35letý inženýr, sportovního typu a příjemného jednání. Jako 18tiletá holka, pěkného vzhledu a těla, jsem se pomalu rozkoukávala a zapracovávala do svých pracovních povinností. Měla jsem ještě ze všeho v hlavě zmatek, ale všichni kolegové byli velice ochotni mi ve všem poradit, jen když mohli být na chvíli v moji blízkosti. Byla jsem si vědoma svých předností a dost jsem je ještě svým oblečením vzrušovala. Měla jsem v sexu už dost zkušeností a neupejpávala jsem se ohledně nějakého slovíčka nebo dvojsmyslných narážek a výroků. A tak jsem již po dvou měsících okusila, jak chutná sex v kanceláři či na toaletách v pracovní době nebo na krátkém přesčasu. Docela se mi to tam začínalo líbit a byla jsem mezi pány velice oblíbená. Absolvovala jsem už několik firemních večírků a rautů, kde to vždy končívalo nějakým pořádným klackem v kundičce. Jednou jsme také takhle něco oslavovali a najednou někdo nanesl, že bychom mohli všichni zajít do jednoho podniku na svingers párty. Ozvalo se velké hurá, dotyčný tam zavolal, objednal nás a po několika minutách nás dva taxíci vykládali před soukromým nočním klubem.

Při vstupu do haly jsme již viděli, že se tam několik hostů věnuje již činnosti, pro kterou tam zavítali, a byl na ně krásný pohled. Začala jsem pomalu vlhnout v kalhotkách a na chlapech bylo vidět, jak jim začínají být kalhoty v rozkroku malé. Dlouho jsme neotáleli, vysvlékli se a zaujali volná místa ve spoře osvětleném baru. Seděly jsme s kolegyní, která byla o deset let starší než já, na barových židličkách a po vypití dvou skleniček Wolkera, jsme zapojily do kolotoče nahých těl, kde si naši kolegové již dávno užívali s již přítomnými dámami. Zapadly jsme mezi ně a já jsem se chytila nejbližšího pořádného klacku, který jsem viděla, že je volný. Po troše pohonění jsem ho začala kouřit, a to už jsem cítila, jak se mi někdo další dobývá do mé kundičky. Bylo to příjemné, tak jsem více roztáhla nohy, abych mu to umožnila a mohla si prožívat slastné doteky na mých laplích a poštěváčku. To už jsem také cítila jednu ruku na koze a drcení bradavky a dobývání se asi pěkně velkého ptáka do mé mokré kundy. Trochu jsem vyšpulila zadek a najednou jsem měla vyplněnou kundu pořádným teplým klackem, který začal hned ve mně pulzovat. Byl pěkně dlouhý, protože jeho pulzování bylo něco nádherného. Šukal mě dlouhými, pomalými tahy až na doraz a já jsem vždy cítila jeho koule až na poštěváčku. Po několika minutách se začal trochu cukat a ucítila jsem, jak se mu ve mně plní guma jeho semenem. Nestačila jsem ani prožít první orgasmus. Ocas, který jsem kouřila se také chystal k výstřiku, tak jsem více zasála a moje pusinka se začínala plnit semenem. Něco jsem spolykala, zbytek jsem si nakapala na kozy a pěkně si to rozetřela do sucha. Najednou mě někdo povalil na záda a než jsem se nadála, tak jsem měla nohy doširoka roztažené a hbitý jazýček se mi dobýval do pochvy.

Něčí ruka mi začala mačkat klitoris, a to velice příjemně a před očima se mi objevil pěkně postavený ocas. Čapla jsem po něm a schovala ho skoro celý do pusy, a při prováděné masáži obou prsů a bradavek, jsem ho začala kouřit. Silnějšími stisky na kozách jsem byla odměňována za krásné kouření. K lízání kundy se přidaly ještě dva prsty, které tam výborně pracovaly a palec mi tvrdě mačkal poštěvák. To už jsem celá řičela blahem a prdelkou pěkně přirážela. Za chvíli se mi naplnila ústa novým semenem a já jsem se rozklepala v orgasmu. Zábava začínala mít dobrý spád a já měla pořád zaměstnané obě ruce, pusu, kundu, kozy a docházelo i na prdelku. Jak tak sedím na zemi, opřená o polštáře, někdo mi roztáhl nohy a začal lízat kundu a přede mne se postavila  nějaká žena, přitiskla mi svoji kundu na obličej k lízání. Měla ji krásně vlhkou a voňavou, tak jsem do ní hned strčila svůj jazýček. Žena zavzdychala a ještě se více přimáčkla a začala se pohybovat po mém obličeji, jako při souloži. Po chvilce z ní vytrysknul pramen šťávy, pohladila mě po vlasech a odešla někam jinam.

Chlapík, který mi lízal kundu, když viděl, že odešla, tak si lehnul na záda a řekl mi, jestli bych se mu posadila na ocas, na koníčka. Když jsem viděla jeho dělo, tak jsem vůbec neváhala a za chvíli jsem ho měla v sobě celé. Chvíli jsem na něm rajtovala a mačkala si při tom kozy a bradavky, potom mě chytil za kozy on a přitáhl si mě na prsa. Objal mě a šeptal mi do ouška takové různé sprosté věci, ale začalo mě to strašně rajcovat a líbilo se mi to, tak jsem vůbec neprotestovala a poslouchala. Najednou jsem ucítila na prdelce jemné hlazení, bylo mi jasné, že je to ženská ruka. Chvilce mě hladila po prdelce, zašimrala mě na svěrači a zajela až ke kundičce. Tak se to chvilku opakovalo a bylo mi to velice příjemné a ještě více vzrušující, než slova milovníka. Byla jsem zvědavá, která žena se takto chová, protože mi bylo jasné, že ona to má také takto ráda sex se ženou pro ni nemůže být cizí. Když mi ještě několikrát přejela po prdelce a polaskala černou dírku, tak jsem se pomalu zvedala a otočila hlavu. Hned jsem ji zase rychle dala zpět a padla na mužovu hruď. Myslela jsem, že se mi něco zdá, ale po několika vteřinách jsem se podívala znovu a už mi bylo jasné, že jsem viděla dobře. Ta žena, které mě tak hezky hladila, byla moje matka. To už mě také poznala a dala jen prstem na ústa znamení, abych byla zticha. Tak mi došlo, že matčiny večerní porady a dlouhé služební cesty, neměly s prací nic společného, ale tady si užívala sexu a radovánek. Abych se uklidnila, tak jsem rozjela na partnerovi divokou jízdu, která po chvíli vyvrcholila silným orgasmem. Seděla jsem na něm napíchnutá jak na kopí, bez hnutí a prožívala si ty krásné chvilky.

Když jsem vstala, tak jsem se rozhlédla po baru i po vedlejší místnosti, ale nikde jsem mamku neviděla. Dál jsem ji už nehledala a pokračovala v další zábavě. S přibývajícím časem a vypitým alkoholem, dostávala zábava rychlejší spád a střídání partnerů se nedalo vůbec kontrolovat. Přibývalo hlasitějších vzdechů žen, jejich výkřiky, ale i sprosté nadávky a povzbuzování jednotlivých párů a partnerů. Já jsem byla také v jednom kole, a ani jsem nesledovala, čí ptáka mám v puse, kdo ho má u mne v kundě, a nebo kdo mě líže kundičku. Byla to taková správná smršť, plná slastí a příjemných doteků. Nedalo se vůbec spočítat, kolik jsem měla orgasmů, a kolik ocasů se mi vysemenilo do pusy. Stopy po semenu a kundích šťávách byly všude a vzduch v baru byl provoněn jejich vůní a potem. Končili jsme ráno kolem čtvrté hodiny a objednanými taxíky jsme zase jeli domů. Jaké bylo ale moje překvapení, když náš taxi jel úplně jiným směrem a najednou zastavil u vilky na konci města. Oba kolegové vystoupili a oznámili mi, že se dál nejede, že tady bude pokračování a pomohli mi vystoupit z vozu. Jen co jsme vešli do domu, tak už jsem měla všechny čtyři ruce na mém těle a dobývaly se na všechny moje vnady. Rázem jsem se jich všech zbavila a kolegům řekla, že nemám nic proti sexuálnímu pokračování, ale že se nejdříve půjdeme všichni osprchovat. Souhlasili a hned mi ukázali koupelnu. Pan domácí mi přinesl čistou osušku se slovy, že toto oblečení bude pro dnešní ráno už stačit. Všichni jsme se rozesmáli a já jsem si šla první sednout do obýváku. Po chvilce přišli oba dva nazí a jejich bimbáci se jim klátili mezi nohama, jak cepy. Sedli si každý z jedné strany a začali pomalu rukama prozkoumávat mé tělo. Když jsem se podívala na ty jejich ležící bojovníky, tak jsem je vzala do ruky, a jednomu po druhém jsem začala dávat umělé dýchání, což se projevilo jejich vzrůstem.

Za chvilku jsem už řvala blahem, protože jsem měla jednoho v prdelce a druhý mě tvrdě šukal kundu. Kluci si dávali záležet a měli dlouhou výdrž. Prožila jsem do výstřiků dva krásné orgasmy a při zalévání prdelky i kundy teplým semenem jsem si parádně zařvala. Do rána jsme změnili několik poloh a pozic a s vycházejícím sluníčkem jsme úplně zmoženi usnuli. Byl to však nádherný večer, zakončený ještě krásnějším ránem. Probudila jsem se asi v deset hodin a v domě byl klid a ticho. Šla jsem se tedy osprchovat s tím, že se ustrojím a odejdu domů. Jak jsem vylezla ze sprchy a vešla do ložnice, vrhli se na mě oba kolegové a začala ranní mrdačka. Hoši si odpočali a jejich ocasy nabraly na síle a tvrdosti. Po dvou hodinách kukání, lízání, kouření a různého mazlení jsme všichni tři padli zmoženi na postele. Bylo to úžasné dopoledne, kdy jsem orgasmy nestačila počítat a měla pořád všechny tělesné otvory plné tvrdého, teplého masa, ze kterého každou chvíli pramenila a stříkala bílá šťáva výborné chuti. V poledne jsem řekla, že toho je už pro dnešek dost a jde se domů. Šla jsem se ještě jednou osprchovat, natáhla na sebe sukni a tričko, rozloučila se s kluky a odešla. Když jsem přišla domů, mamka seděla u televize a sledovala program. Naše noční setkání nijak nekomentovala, jen řekla, že jsme obě dospělé a máme rády různé druhy zábav. Jen mě požádala, kdybych se zase do toho klubu některý den vypravila, abych jí to zavolala, protože by bylo rozhodně lepší pro obě, abychom se tam nepotkaly. To jsem jí slíbila, a že už o tom nebudeme více mluvit. A tak jsme se tam po čase různě střídaly a řádně se tam vyžívaly.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666. Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Synkova mladá

  19. 8. 2012Neznámý autor

Synátor si jednou odpoledne domů přivedl novou slečnu. Tak spolu proběhli barákem a šli po schodech nahoru, kde se zašili na dlouhou dobu, a pak ji zase jenom vyprovodil ven. Už tenkrát jsem si říkal, že po mně ten holomek zdědil výbornej vkus na baby, protože ta jeho byla fakt kráska. Škoda, že jsem si ji nestačil prohlídnout líp. Ale když jsem Matějovi řekl, že mi ji může klidně oficiálně předst...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Teen, Submisivní, Prstění, Mix

Splněný puberťácký sen

  30. 4. 2015Neznámý autor

Už někdy od puberty, což je od dvanácti nebo tak, jsem strašně snil o tom, že budu mít sex s něčí maminou. O mnoho starší a zkušenější ženskou, která bude vědět, jak si s takovým mladým kolouchem poradit. A bude to s ní neuvěřitelně parádní, samozřejmě. Jenže dvanáctiletej puberťák má sotva tak šanci na sex, i když ho chce. Ještě by tu ženskou zavřeli. Takže jsem musel čekat, než mi bylo čtrnáct, ...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Šukačky, Teen, Mix

Houbaření skončilo nejlíp

  25. 8. 2012Neznámý autor

Olda a Monika spolu měli takový zvláštní vztah. Znali se už od základky, to znamená přes dvacet let, a rozhodně se považovali za výborné přátele. Nebylo to ale tak úplně běžné přátelství, ale jak se moderně říká, přátelství s výhodami. To znamená výborné vztahy, společné akce, a příležitostný sex. Někdy se stalo, že jeden nebo druhý měli partnera, a tak spolu na chvíli přestali spát, ale potom, za...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Mix, Prstění

Galantní noční doprovod, který dvakrát stříkal

  22. 4. 2016Mission

Jmenuju se Eva. Od dětství jsem byla kurvička, nejdřív z přinucení, potom z potěšení, zvyklá kdykoliv nastavit svojí dírku a nechat na sobě pumpovat a supět nevlastního otce Karla. Postupem času mně to začalo dělat dobře. Mamka asi něco tušila, ale dělala jakoby nic. Zvykla jsem si na to a začalo se mi to líbit. Bylo to každý den ráno před odchodem do školy, jenom s výjimkou dnů, kdy jsem menstruo...  celá povídka...
Kategorie: Trapasy, Mix, Šukačky, Teen

loading...