Erotické povídky

Autor povídky:

senior68

Vloženo: 17. 1. 2010

Kategorie:

Další povídky od senior68:

Nástup ke strážníkům

Je krásné červnové dopoledne roku 2000 a já se toulám bez cíle městem a přemýšlím, co bude dál. Městský úřad v Ústí n.L.zrušil náš odbor a já jsem se ocitla bez práce. A jak se tak courám po Masaryčce,vidím u hotelu velký poutač:“ Pojď mezi nás“ s fotografií městského strážníka. Přečetla jsem si co,kdy a kde a šla jsem si pro informace. Službu mající strážník mi vysvětlil,že přibírají i děvčata jestliže splní fysické testy a předal mi dotazník. Po příchodu domů jsem šestistránkový dotazník vyplnila,přidala fotku a ráno ho odnesla na služebnu. Bylo mi řečeno, že do týdne dostanu vyrozumění. Za tři dny mi oznámili, že se mám dostavit k přijímacímu pohovoru a po jeho absolvování jsem nastoupila do zaměstnání strážníka.

Nováčků nás bylo pět,tři kluci,Petr,Jirka a Martin , Já Lucka a Jana. Mně bylo 26, Janě 22 a kluci byli od 20 do 24 let. Po týdnu školení a zácviku nám oznámili, že pojedeme na týden na služební vilu, kde se budeme učit sebeobraně a tam také budeme skládat fysické testy. Přijeli jsme k Povrlům na vilu,kde nás už čekali dva instruktoři, kteří nás ubytovali a krátce nás seznámili s týdenním programem. Byli to pěkní urostlí kluci asi v mém věku.Asi za dvě hod.jsme měli nástup na dvoře. Vzhledem ke krásnému počasí jsme šly s Janou jen tak nalehko, v tričku a šortkách.A protože jsme obě měly vše,co se na ženy patří, při našem příchodu všem pěti mužům vyrostly velké boule v rozkrocích,které se snažili marně schovat rukama. Nám také při tom pohledu se ztopořily bradavky,a tak jsem jen tak prohodila, že bychom to měli pro začátek raději rozchodit. Tak jsme začali s výcvikem sebeobrany. Některé chvaty se neobešly bez dotyků na intimních místech a já jsem si musela dokonce během tréninku jít vyměnit kalhotky, jak jsem byla mokrá. Skončili jsme asi v sedm hod.večer a jeden z instruktorů nám oznámil, že večer bude u táboráku seznamovací zábava.

Šly jsme se s Janou osprchovat a domluvit se, co si vezmeme dráždivého na sebe abychom ty kluky svedly. Jana byla také na sex jak divá, a tak jsme se rychle skamarádily. Oblékly jsme si krátké minisukně a trička s výstřihem, samozřejmě bez podprd. Obě jsme měly pevné trojky s trčícími bradavkami. Tak krátce po deváté večer jsme se uvelebily u ohně, začaly se opékat vuřty a pomalu se rozvíjela zábava. Objevilo se několik lahví vína a také nějaký tvrdý alkohol. Petr měl sebou kytaru a docela dobře zpíval. Čas ubíhal a zábava s ubývajícím alkoholem začala nabírat na bujarosti. Začaly se zpívat sprostonárodní písničky, povídat košilaté anekdoty a dvojsmyslné narážky. Najednou se Jana, která seděla proti mně,začala strašně smát a já jsem cítila u uší nějaké doteky. Podívám se vpravo a vlevo a na každé straně mám u uší pěkného čuráka s lesklým žaludem.Hned jsem po nich čapla a už je pomalu honila. Patřili jednomu instruktoru,Honzovi a Martinovi. Najednou se ale přede mne postavil Jirka a ten ho měl také vyndaného a už mi ho strkal do pusinky.

Nedala jsem se pobízet a hned jsem mu ho začla kouřit. Jana taky nezahálela a kouřila ocas Petrovi a druhému instruktorovi, Otovi ho honila. Tak začala naše seznamka. Já jsem byla tak zaměstnaná, že jsem si nemohla ani pohladit moji mokrou kundičku,protože mi chyběla jedna ruka. To jako kdyby vycítil Jirka a už se mi sunul po stehně pod mini k moji mokré jeskyňce. Hned do ní strčil dva prsty a začal mě s nimi šukat. Honza aby nezůstal pozadu, tak mi vyhrnul sukni a začal mi hladit zadeček a pomalu masírovat zadní dírku. Celým mým tělem začalo procházet krásné brnění a moje pička začínala téci jak pivní pípa. Najednou mi Martinův ocas v puse zacukal a už se z jeho útrob valilo velké množství semene, kterého jsem měla plnou pusu a rychle ho spolykala. Semeno miluji a nesmí ani kapka přijít nazmar. To už jsem také cítila škubání v Honzově ocasu, kterého jsem pomalu honila.Otočila jsem ho a rychle nasměrovala také do pusinky. Bylo to božské, takové dvě dávky rychle za sebou.

Jen jsem mu ho pěkně jazykem očistila, už mě začali kluci pokládat na lavici, něčí ruce se mi dostaly pod gumu kalhotek a sundaly je dolů. Na vnitřní straně stehen jsem cítila dvě ruce jak se mi sunou do klína a nohy se mi samy začaly roztahovat. Najednou jsem ucítila na pyskách teplý dech a nna to se mi hned hbitý jazyk dobýval do pochvy. Ležela jsem natažená na lavici, mačkala si kozy a drtila bradavky a bylo mi krásně. Se zavřenýma očima jsem si to vychutnávala a přála si aby to trvalo hodně dlouho. Najednou jsem ucítila,jak se mi nad hlavou něco sklání. Otevřela jsem oči a vidím Janinu kundu a jak má oběma rukama roztažené pysky k vylízání. Hned jsem ji začala lízat a Jana zatím kouřila jednomu z kluků péro. Já jsem dostala zase dva čuráky do rukou k honění. Všichni kluci měli čuráky,že by jim mohli všichni závidět. Nejmenší, Otův měl tak okolo 21cm a silní byly všichni. Honza mě dolízal, zvednul mi nohy na ramena a zastrčil do mě svůj klacek. Bylo to jako kdyby mi tam zajel kamion. Zařvala jsem Janě do kundy a začala přrážet Honzovi do rytmu. Honza do mě bušil jak hluchý do vrat. Jana musela ze mne slézt, protože jsem při lízání nemohla dýchat. Jak Jana slezla, tak ji Petr otočil a zezadu jí tam narval svého ptáka. Jana jen zařvala slastí a už byla ve svém šukacím živlu. Bylo slyšet jak Petra pobízí, ať ji pořádně omrdá její kundu a tvrdě a rychleji. Držela si obě půlky od sebe a řádně přirážela. Já jsem mezi tím vyměnila s Honzou několik poloh a nyní mě krásně šukal zezadu, jednou rukou mě přitahoval za vlasy a druhou mě dráždil kakaovou dírku.

Už jsem si přála aby ji pořádně roztáhl a svůj klacek mi narval do prdelky. Při tom pomyšlení jsem začala hodně vzdychat slastí a z mé kundičky začala stříkat kundí šťáva. Honza jí použil na potření mé prdelky a postupně do ní zasunul jeden prst, potom druhý. Když i ten byl volný a dírka se nestáhla,tak mi tam nasadil svoji tyč a začal ji cpát dovnitř. Myslela jsem, že to je při velikosti jeho ptáka moje poslední šukání. Za chvíli jsem ale cítila, jak se mi jeho koule opřely o zadek a Honza začal pomalými tahy mi šukat prdelku. Cítila jsem se nevýslovně blažená a vykřikovala ať přidá, tvrději a podobně jsem ho nutila k tvrdému sexu. Za chvilku jsem cítila, jak se mi plní prdelka Honzovým semenem a cítila jsem, jak mi vytéká po stehnech na zem. Byla jsem nevýslovně šťastná a spokojená.Janu mezi tím ojeli oba další kluci, jeden do píči, druhý do prdelky. Ani jsme si jedna ani druhá nestačily odpočinout a už nás zase kluci drtili za kozy a hladili zadky. Martinovi už stál ocas jak telegrafní tyč, vzal mě za ruku a posadil mě prdelkou na něho.

Přistoupil Petr, zvedl mi nohy a nacpal mi svého čuráka do kundy až jsem zařvala. Oba mě začali šukat a já prožívala jeden orgasmus za druhým. Z moji kundy se stala hasičská stříkačka. Za chvilku se Petr do mě vysemenil a naše smíchané semeno stékalo na Martinův ocas a pomáhal mu ho přimazávat do prdelky. Za chvilku ale Martin se taky vystříkal do mé zadničky a já jsem byla jako když teče láva ze sopky.Jana si také užívala, protože její velmi hlasitý projev to jen potvrzoval. Ale to ještě nebyl všemu konec.Kluci byli k neutahání a ocasy jim pořád stály. Když jsem viděla jak jsou v pohotovosti, tak jim povídám:tak a teď vás chci mít všechny najednou.Jano, připrav Martinovi péro ať mu pořádně stojí, Petře, Tebe si připravím sama a vy ostatní uvidíte. Petr si sednul,na jeho ocas jsem se napíchla do prdelky.

Martin mi zvedl nohy a zasunul mi ho do kundičky, Ota se postavil nede mne a já mu ho začala kouřit a další dva mi dali ocasy do ruky k honění. Jana aby se nemusela jen dívat,tak mi drtila bradavky a honila si přitom pičku. Byla to šílená jízda na závěr.Hlídala jsem stříkání kluků aby mi neuteklo semeno.První byl Ota, potom jeden po druhém, které jsem honila. Na to,že jsme prošukali celý večer, bylo toho ještě požehnaně. Když jsem se udělala těma dvěma samcema v dírách, tak jsem byla neskonale spokojená ..A tohle nás čekalo celý týden. Bylo to úžasné školení, všichni jsme prošli hlavně fysickými testy a nastoupili do služby. A abychom něco ze školení nezapoměli,tak jsme se domluvili, že si to budeme muset občas zopakovat. Ale to zase příště.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666. Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Pornovečer v kavárně

  17. 5. 2015Neznámý autor

Na sociální síti se objevila pozvánka na akci s názvem: Máte rádi ty nejbizarnější věci v pornu? Přijďte do kavárny KaféStorm, sledujte a užívejte si. Akce měla hodně přihlášených účastníků a všichni o tom silácky diskutovali, podávali různé návrhy o tom, co se tak asi bude promítat… Ale skutečných fajnšmekrů na místo dorazilo jenom pár, celkem něco přes dvacet. Ostatní na poslední chvíli ucukli n...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Grupáč, Petting, Mix

Jednou na pískovně

  9. 8. 2006Lukáš

Toho letního dne, kdy ráno vypadalo, že bude pršet. Přesto se krátce po poledni vyjasnilo. Táhlo mě to k vodě i přesto, že teplota byla nižší než v předchozích dnech. Slunce vydatně pálilo a bylo by chybou se důkladně nenamazat. Tak jsem sbalil deku, ručník, plavky a nějaké ty ochranné nápoje a vyjel k nedaleké pískovně. “Najdu si klidné a schované místečko,“ říkal jsem si, překvapilo mě, že tu ne...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Teen, Orál, Mix, Prstění

Můj spolubydlící - I. část

  2. 1. 2015Berushka

Tak jsem tu. Na nové škole (konečně). Hrozně jsem se sem těšila, protože jsem se dohodla s kamarádkou že budeme na stejném pokoji, což mi připadalo prima. Nechtěla jsem být s někým, koho vůbec ale vůbec neznám. Vyšla jsem po točitých schodech do pátého patra a asi dvacet minut hledala pokoj číslo 92. Když jsem ho konečně našla, poděkovala jsem správkyni, co šla se mnou za klíčky, a s duněním podp...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Petting, Prstění, První sex, Trapasy

Jdeme na jahody

  4. 11. 2011Neznámý autor

Mami, neviděla jsi takovou tu konvičku, se kterou chodíme na borůvky? Zeptala se Tereza matky. Máma se otočila a zapřemýšlela: Jo, asi bude v předsíni ve špajzu. Proč se ptáš? Že by tě snad samotnou napadlo jít na borůvky? Tereza přikývla, bylo to tak. Dostala na ně hroznou chuť a v lesích okolo jejich vesnice jich byly mraky. Nešla sama, domluvila se se svým dlouholetým kamarádem Pavlem. Takže ve...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Petting, Prstění